Turkcell İle Sony Xperia C3 Alanlara Akıllı Bileklik Hediye

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony’nin selfie telefonu olarak da adlandırabileceğimiz Xperia modeli Sony Xperia C3‘ü Turkcell‘den alıdığınızda, Sony’nin giyilebilir teknoloji cihazı Sony Smartband SWR10 hediyesine de sahip oluyorsunuz.

LED flaşa sahip olan 5 Megapiksel boyutundaki geniş açılı lense sahip ön kamerası ile “dünyanın en iyi özçekimlerini” çekebilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz bir fotoğrafa anında rötuş yapmanızı sağlayan filtre özelliğini ön kamerasında da kullanabiliyorsunuz.2

Sony‘nin arayüzünde bulunan Stamina seçeneği ve güç tasarrufu sağlayan Snapdragon 400 işlemci sayesinde, 2500mAh bir pile sahip olan cihaz ile yaklaşık 1.5 – 2 gün boyunca şarj problemi yaşamayacaksınız.

facebook müşteri hizmetleri

Xperia C3 ile birlikte hediye edilecek olan Smartband SWR10 ile 24 saat üzerinizde taşıyabileceğiniz çok özel bir cihaza sahip olabilirsiniz. Sade ve şık bir tasarıma sahip olan SmartBand her kıyafet ile uyum gösterebiliyor. Ayrıca su geçirmez bir yapıya sahip olduğundan, her zaman üzerinizde bulundurabilirsiniz. 1

Core sistemine sahip olan bu bileklik ile birlikte günlük aktivitelerinizi kayıt altında tutarak, daha düzenli ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz. Bluetooth üzerinden telefonunuza bağlayabileceğiniz bu cihaz sayesinde herhangi bir arama, mesaj veya bildirimde titreşimli uyarılar alabilirsiniz.

Akıllı alarma sahip olan bu cihaz sayesinde sizin için en uygun olan zamanda uyanabilirsiniz. Vücut hareketlerinizi izleyen bileklik, uyku döngünüze göre en uygun zamana karar verir ve rüyanızın sona ermesinden hemen sonra titreşim ile sizi uyandırır.

5

Turkcell tarafından sunulan Xperia C3 alana Sony SWR10 Akıllı Bileklik hediye kampanyası 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam ediyor. Eğer siz de hem güzel özçekimler yapabilmek hem de hayatınızı daha düzenli bir hale getirecek bir bilekliğe sahip olmak istiyorsanız acele edin.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir