Turkcell T60 Bugün Satışa Çıkarıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Turkcell’in geçtiğimiz yıl çıkarttığı modeli olan T50 cihaz gerek orta seviye özellikleri gerekse fiyatı ile oldukça başarılı bulunmuş ve iyi satış rakamlarına ulaşmıştı. Şimdi ise 2 ay önce duyurulan ve bir süre sonra lansmanı yapılan yeni modeli Turkcell T60 nihayet bugün satışa sunuldu. Turkcell T60 modelinin tanıtımı ardından bir süre sonra 799 TL olarak fiyatı düşünlen dahasonra 999 TL ile satışa çıkarılacağı söylenen bu cihaz 889 TL olarak piyasaya girmiş durumda. Resmi sayfasında görebileceğiniz üzere satın alma sistemi aktif durumda.

facebook müşteri hizmetleri

29 Haziran tarihi itibariyle tam anlamıyla satışa çıkarılacak Turkcell T60 modelini Turkcell mağazalarda görebilirsiniz. 889 TL haricinde çeşitli tarifeler ve avantajlar ilede almanız mümkün olacak. Cihazı 12 ay veya 24 ay taksitler ile de satın alabileceksiniz. Bu avantajlardan bir diğer ise kontratlı cihaz alanlara 500 GB‘lık akıllı depolama verilecek. Turkcell TV+ üyeliğinde bulunacağı bu paket dışında cihaz alırsanız, Turkcell App Market üzerinde kullanabileceğiniz 60 TL hediye çeki ve 1 ay ücretsiz Fitwell uygulamasından yararlanabileceksiniz.

Turkcell T60 modeli ile beraber çeşitli aksesuarlarda sunuluyor. Örneğin 9 TL karşılığında T60 kablosuz paket veya T60 lazer klavyesinide 109 TL olarak satın alabiliyorsunuz. Cihazın özelliklerini kısaca açıklarsak 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama ile gelen bu modelde 5 inç HD bir ekran kullanılıyor. Ayrıca 64 bit destekli 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemcisinden gücünü alıyor. Son olarak kendi yorumlarımızı katarsak, cihaz bu fiyat ve bu özelliklere alınabilecek bir model diyebiliriz. Tam bir fiyat performans ürünüde denilebilir. Bakalım Turkcell bu serisine önümüzdeki yıllarda bir yenisini ekleyebilecekmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir