Türkiye’ De Derin Dondurucunun Markası Uğur Seçildi!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Derin dondurucu, soğutucu, klima, buzdolabı ve çok daha fazlası günlük yaşamımızın en önemli ihtiyaçlarının başında gelmektedir. Bu ihtiyaçlar sıcak karşısında hem kendimizin hem de yiyeceklerimizin taze ve güvende kalmasını sağlayacaktır.

facebook müşteri hizmetleri

Türkiye’ de soğutucu konusunda en iyi markaların başını Uğur çekmekte. ” Tazeliğin Güvencesi ” sloganı ile hizmet vermeye başlayan firma uzun yılların tecrübesi ile pek çok konuda en iyisini sunmakta.

Markanın her ürünü Türkiye’ de en çok tercih edilen ve en uzun kullanılan ürünler arasında yerini korumakta. ugur.com.tr adresi ile de ürünlerinin listesini sunan firma uygun fiyatları ile de herkese uygun hizmet sunmakta. İşte Uğur farkıyla sunulan ürünlerden bir kaçı: Endüstriyel ürünler konusunda Uğur farkı açık ara önde. Sanayi tipi ürünleri bu markanın farkı ile sağlayabilirsiniz.

On/off klimalar sıcak yaz gününüzü en yeni teknolojileri ile soğutan ve çok daha iyi hale getiren yardımcınız konumunda.

Ayran soğutucular ile Türk geleneğinizin içinizi rahatlatacak soğukluğa erişmenizi sağlamanız mümkün. Bu hizmetler sadece Uğur farkıyla.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir