Tweet Düzenleme Özelliği Yakında Gelebilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook’a geçtiğimiz dönemlerde gelen içerik düzenleme seçeneğinin şimdi de Twitter’a gelmesi konuşuluyor. Kim Kardashian’ın dün Twitter hesabından attığı soruya cevap veren @Jack , daha hızlı bir platform için bu fikrin oldukça güzel olduğunu dile getirdi. Tweet düzenleme özelliği uzun zamandır birçok kullanıcı tarafından dile getirilen ancak bir türlü platforma eklenememiş bir özellikti.

facebook müşteri hizmetleri

Halihazırda yanlış girilen bir içerik için tweet düzenleme seçeneği Twitter’da bulunmuyor. İçeriğinizi düzenleyebilmek için tweeti silip düzgün haliyle tekrar yayına almanız gerekiyor. Birçok kullanıcının şikayetçi olduğu tweet düzenleme özelliği bizim isteğimiz ile uzun süredir gelmemiş olabilir ancak Kim Kardashian gibi ünlü biri tarafından bu istek göz önüne getirildiğinde Twitter ekibinin konuyu daha dikkatli ele aldığını görüyoruz.

Kim Kardashian’nın Twitter kurucusu Jack Dorsey’e gönderdiği tweet içerisinde Twitter’a mail attığını ve tweet düzenleme özelliğini getirilmesinden bahsederken kısa sürede tweete cevap veren Jack Dorsey, bunun oldukça güzel bir fikir olduğunu ve kendilerinin her zaman işleri daha kolay yapan yeniliklere açık olduklarının altını çizdi.

Tweet düzenleme özelliği gelir mi bilmiyoruz ancak Twitter’ın şikayet ve öneri kısmının daha sıkı takip edilmesi gerektiği bir gerçek. Bu konuda oldukça başarılı olan Facebook’un ardı ardına çıkardığı güncellemelerle kullanıcılarının isteklerini çoğu zaman karşılıksız bırakmadığını belirtelim.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir