Twitch Dark Souls Oynamaya Başladı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun odaklı canlı yayın platformu Twitch, bildiğiniz gibi artık oyuncular arasında oldukça yaygın bir mecra haline geldi. Gerek oyuncuların, gerekse oyun geliştiricilerinin çok kullandığı bir platform olan Twitch, bazen de oldukça ilginç ve deneysel yayınlara ev sahipliği yapıyor. Daha önce Pokémon Red’i oynayan Twitch, bu kez ise Dark Souls oynamaya başladı.

facebook müşteri hizmetleri

From Software’ın oynayana saç-baş yolduran oyunu Dark Souls, iki gündür bir Twitch kanalı üzerinden tüm izleyicilerin oynayabileceği şekilde yayınlanmaya başladı. Sağ alt köşedeki komut kodlarıyla karaktere yön verebileceğiniz oyundaki tek sıkıntı herkesin tek karakteri aynı anda kontrol ediyor olması. Haliyle tek başına oynanırken bile işkence olan oyunu tüm Twitch’in nasıl oynadığını siz düşünün.

Yayının yapıldığı kanalın adı bile oyunun umutsuz olacağına işaret olarak görülüyor. Genelde “Twitch Plays ____” olarak geçen bu tip kanalların aksine kanalın sahibi bu kanala “Can Twitch Play Dark Souls?” adını takmış, bizce çok da güzel oturmuş.

İki gündür devam eden yayında henüz karakter bir arpa boyu yol alabilmiş değil. Hala oyunun ilk boss’u Asylum Demon ile uğraşmaya çalışan oyuncular -haliyle- bu konuda çok da başarılı değiller.

Eğer çelik gibi sinirleriniz ve peygamber sabrınız varsa buradaki bağlantıdan yayını izleyebilirsiniz. Ancak sizi uyarıyoruz, gerçekten delireceksiniz izlerken. Pokémon oynarken bile delirten Twitch Dark Souls ile kim bilir neler yapar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir