Twitch Şifreleri Sıfırladı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Twich uygulaması, oyuncuların canlı yayınlarda kullandığı sistemlerden biri. Ancak Twich, yaşanan bir güvenlik sorunu sebebiyle bazı kullanıcıların hesabına izinsiz bir takım girişler olduğunu fark ederek, var olan bloğu üzerinden duyuru yaptı. Twich yaptığı duyuru ile güvenlik sebebiyle tüm üyelerinin kullanıcı şifrelerini bloke ettiğini Twich uygulamasına giriş yaptıklarında yeni bir şifre belirleyerek giriş yapmaları gerektiğini belirtti.

Ayrıca YouTube ve Twitter bağlantılarını da ortadan kaldırdığını belirten firma, hesapları ele geçirilen kullanıcılar ile iletişime geçerek, direkt bağlantı kurarak durum ile ilgili gerekenleri yapacağını söyledi.

Twitch Şifreleri Boş Yere Mi Sıfırlandı?

Henüz ortada net bir durum yokken, yalnızca iddialar ve soru işaretleri üzerine harekete geçen Twich firması, üyelerine yeni şifre uygulaması ve sosyal paylaşım ağ hesapları üzerinden yapılacak girişi engelleyerek var olabilecek sorunları ortadan kaldırmış gibi görünüyor. Ciddi bir sorun var gibi gözükmeyen uygulama için hemen harekete geçen Twich firması sektörde bu hareketiyle de beğenildi.

facebook müşteri hizmetleri

Sisteminin ve kullanıcılarının güvenliği için hemen harekete geçerek, üyelerinin güvenliği açısından girişimlerde bulunan Twich firması artı puan kazandı.

Var olan sorunu blog sayfasından kullanıcılarına ve konu ile ilgili meraklılarına duyuru yaparak açıklayan Twich firması, bu yönüyle de güvenilir bir alt yapıya ve müşteri hizmetleri hususuna sahip olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Ayrıca sosyal paylaşım siteleri olan YouTube ve Twitter üzerindeki bağlantılarını da koparan Twich, üyelerin bu yolla uygulamaya direkt giriş yapmasını engelleyerek hem bahsi edilen sosyal paylaşım sitelerinin hem de kendi uygulamasının güvenliğini sağlayan ciddi bir adım atmış oldu.

Snapchat Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Sorunu yaşadığı belirtilen kullanıcıları ile direkt bağlantıya geçerek ilgileneceklerini bildiren Twich firması yetkilileri, bu girişimiyle de kullanıcılarından artı puan almayı başaran bir hareket gerçekleştirmiş oldu.

Sanal dünya üzerinde bir çok kişi bir çok uygulama ve sistemde kişisel bilgilerini vererek üye olmakta. Bu noktada önemli olan da üye olunan uygulamaların kişisel bilgilerinize ne kadar sahip çıkıp, güvenliğini sağladığı konusudur. Dolayısıyla Twich firması da yaptığı duyuru ve girişimler neticesinde kendine yakışır bir girişim gerçekleştirmiştir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir