Twitter 140 Karakter Limiti Mesajlar İçin Kalkıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Haziran ayında gündeme gelen Twitter 140 karakter limiti, uygulama içerisindeki direkt mesajlaşmalar için bugün itibariyle kaldırılmaya başlanıyor. Öncelikli olan Android ve iOS uygulamalarındaki güncellemeler ile başlayan firma, internet tarayıcısı, Tweetdeck ve Twitter for Mac uygulaması için de çalışmalara gün içerisinde başlıyor.

Twitter 140 karakter limiti güncellemesinin tüm dünya genelinde kaldırılmasının ise önümüzdeki birkaç hafta boyunca devam edeceği firma tarafından belirtilen detaylar arasında. Herhangi bir sorun çıkmaması adına bölge bölge ilerleyen Twitter, yeni güncellemesi ile birlikte insanların daha rahat mesajlaşabildiği ve karakter sınırı sorununu dert etmediği bir platform yaratma peşinde gibi gözüküyor.

Facebook’un gündemdeki projeleri ve farklı mesajlaşma servisleri ile yeni sosyal medya ağlarının hızla artmaya devam ettiği günümüzde, Facebook ve Twitter gibi büyük markalar da sektördeki hacmini korumak adına yeni uygulamalar çıkarıyor yada halihazırda olan uygulamaları için güncellemeler sunuyorlar.

facebook müşteri hizmetleri

Twitter 140 karakter limiti ile birlikte geçtiğimiz dönem içerisinde açıklanan ve özellikle büyük firmaların yeni mecraları ile ilgili haberleri de aşağıda sizler için bir araya getirdik. Bu ve benzer yenilikler ile sürekli gelişen sosyal medya kanalları ve yeni eklenen sosyal medya kanalları ile birlikte internet sektöründe rekabetin artığı bir dönem bizi bekliyor.

[mks_accordion]
[mks_accordion_item title=”Facebook Yayıncı Uygulaması Yakında Geliyor”]
Haber: http://techkafa.com/facebook-yayinci-uygulamasi-yakinda-geliyor-23289.html
[/mks_accordion_item]
[mks_accordion_item title=”Twitter Arşivi Tüm Şirketlere Açılıyor”]
Haber: http://techkafa.com/twitter-arsivi-tum-sirketlere-aciliyor-23338.html
[/mks_accordion_item]
[mks_accordion_item title=”Facebook Yeni Patenti Kredi Skorlarını Belirleyecek”]
Haber: http://techkafa.com/facebook-yeni-patenti-kredi-skorlarini-belirleyecek-22673.html
[/mks_accordion_item]
[/mks_accordion]

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir