Twitter CEO Adayı Snoop Dogg

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Twitter’ın CEO‘su olan Dick Costolo geçtiğimiz günlerde CEO’luğu bırakacağını açıklamıştı. Bu durumda CEO koltuğu boş kalacak ve yeni taliplerini arayacak. Twitter kazanç raporlarının açıklanmasının ardından şirket hisselerinde ciddi düşüşler yaşanmış olduğu belli oldu. CEO’luk konusunda rap yıldızı olan Snoop Dogg Twitter kurucusu olan Jack Dorsey’in yerine bir süreliğine CEO’luğa şuan için aday durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Twitter CEO’sunun ayrılık haberlerinin hemen ardından Snopp Dogg attığı ilk tweet “@Twitter’ı yönetmeye hazırım. #SnoopforCEO” diyerek tweetini paylaştı. Daha sonra Snoop Doog attığı ikinci tweet’de ise İlk iş emrim. “O parayı kazanın!” dedi ve buda aranan CEO benim anlamına gelebiliyor diyebiliriz. Birçok ünlü gibi ünlü rap yıldızıda Twitter’ı aktif bir şekilde kullananlar arasında diyebiliriz.. Daha sonra #ifSnoopWasTwitterCEO etiketi açarak takipçilerinden destek beklemekte.

Twitter Mobil’e Yeni Özellik

Ünlü rap yıldızının paylaştığı bu tweetler tamamen eğlence amaçlı ve takipçilerini eğlendirmek amaçlı olduğunu hatırlatalım. Twitter’ın geçmişine dönersek twitter bir sosyal ağ ve mikroblog sitesidir. Bu servisi kullanan kullanıcılar tweet isimi verilen 140 harflik yazılar ve durumlar paylaşabilmekteler. Attıkları tweetler sadece takipçileri tarafından gözüküyor ve etiket kullanarak o etiket üzerindeki kullanıcılarada durumlarını açabilirler. Twitter tıpkı facebook gibi aktif bir şekilde ve milyonlarca kişi tarafında bir sosyal ağ olmaya devam ediyor. Herhangi bir kişinin CEO olacağı kesin olmadığı bu durumda bakalım Twitterın CEO görevini kim üstlenecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir