Twitter gece modu

facebook android iphone ayarlari

Twitter gece modu
5 - 2 OY

Twitter gece modu ne işe yarar,Twitter gece modu nasıl kullanılır,Twitter gece modunu nasıl açabilirim,Twitter gece modu hangi marka cihazlarda kullanılabilir,twitter iletişim yada müşteri hizmetleri numarası var mıdır,Android cihazlarda twitter gece modu kullanılır mı, apple yada ios cihazlarda Twitter gece modu nasıl kullanılır

Twitter gece modu

Bu yazımızda size Twitter gece modu hakkında bilgi vereceğiz. Bildiğiniz gibi twitter dünyanın en büyük sosyal platformlarından birisidir. İnsanlar twitter üzerinden o anki ruh hallerini yada anlık yaşadıkları olayları genellikle paylaşıyorlar. Twitter’ ın gece kullanımı da çok fazla olduğu için geceleri telefonunuzun ışığı sizi rahatsız edebileceği düşünülmüş ve twitter yetkilileri tarafından gece modu kullanımı geliştirilmiştir. Gece kullanımında bu açarak kullanırsanız ekranınızın renk tonu değişecek ve daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Twitter’ da gece modunun nasıl açılacağına birlikte bakalım.

Öncelikle twitter hesabımıza giriş yapalım. Üst kısımdaki profil resmimizin üzerine tıklayalım

facebook müşteri hizmetleri

Twitter gece modu kullanımı

Daha sonra sol kısımdan gelen pencerede “gece modu” yazan kısmın yanındaki butona dokunalım ve açılmasını sağlayalım

Twitter gece modu özellikleri

Son olarak twitter ekranımızın mavi renk tonlarında gece gözümüz yormayacak bir hale dönüştüğünü görebiliriz.

Twitter gece nasil kullanilir

Yukarıda anlattığımız işlemleri yaptığınızda gece twitter kullanımınız daha rahat olacaktır. Twitter a ait bir iletişim yada müşteri hizmetleri numarası olmadığı için twitter ile ilgili herhangi bir konuda destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir