Twitter Sahte Takipçileri Bulma Yöntemi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook ve Twitter popülerliği her geçen gün çığ gibi büyümeye devam ederken, bazı sorunlar da bunun beraberin de çıka geliyor karşımıza. Bunlardan biri de hiç şüphesiz, sahte twitter takipçileri. Öncelikle belirtmeliyim ki, sahte de olsa Twitter’da takipçim olsun diyenler bu yazımız da aradıklarını bulamayacaklar.

Twitter sahte takipçilerinin artma sebebi ise, internet alemin de yumurta hesap olarak adlandırılan hesapların, twitter takipçi sayısı arttırma hizmeti veren kişi veya kurumların çalışmalarından kaynaklıdır. Durum böyle olunca da, yapılan paylaşımlar da etkileşimler oldukça düşük seviyeler de oluyor. Twitter’ın sahte hesapları kullanıcılarına direk gösterme gibi bir hizmeti yok. Fark ettikleri zaman ise, bu yumurta hesapları siteden uzaklaştırıyor.
Twitteraudit

facebook müşteri hizmetleri

Peki Twitter Sahte Takipçileri Nasıl Öğreniriz?

Twitteraudit adında ki site bu konuda bize yardımcı olacak kaynak sitemizdir. Sistemin işleyişi ise oldukça basit bir mantık üzerine kurulmuştur. Bilginizi girdikten sonra bu site sizden hesabınıza erişmek için izin istiyor ve verdiğiniz an gerekli tarama başlıyor. Bu tarama sonucunda, hiç bir paylaşımda bulunmayan, etkisiz hesaplar tespit ediliyor ve sahte profil olarak adlandırılıyor.

Twitteraudit Nasıl kullanılır

Twitteraudit.com adlı siteye giriş yapıyoruz ve How many of your followers are real yazan yerin altında ki kutucuğa bir tik atıyoruz. Bu aşamadan sonra sizden profilinize ulaşmak için izin isteyecek ve evet dediğiniz takdir de taramayı gerçekleştirecektir. Bu aşama da dikkat edilmesi gereken husus ise, Twitteraudit sitesine tekrar yönlendirilesiye kadar beklemeniz gereklidir. Twitteraudit‘e yönlendirme gerçekleştirdikten sonra, Audit seçeneğine tıklayın ve hangi hesap sahte, hangi hesap gerçek öğrenin.
TwitterAudit2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir