Twitter, Windows 10 Uygulaması Yenileniyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Teknolojik dünyada platformlar artmaya ve gelişmeye devam ederken sosyal medya devleri gibi diğer sitelerde uygulamalarını platformlara entegre bir şekilde çalıştırabilmek için geliştirmeye devam ediyor. Bu noktada en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden olan Twitter için Windows 8 uygulaması 2013 Mart ayında çıkmıştı. Uygulamaya iyileştirmeler dışında genel değişiklik anlamında fazla güncelleme gönderilmemişti. Fakat Microsoft’un yeni işletim sistemi olan Windows 10 ile beraber Twitter windows uygulaması yenilenecek.

facebook müşteri hizmetleri

Yenilenmiş Twitter uygulaması hakkında bazı görseller Windows mağazalarda yerini almış durumda. Ayrıca yenilenen görünümü haricinde işlem bakımından değişiklik olup olmadığı henüz netliğini kazanmış durumda değil. Ekran görüntülerine bakarsak fotoğraf ve video gösterimlerinde değişiklikler ve direk mesajlaşmalardaki değiştirilmiş paneller göze çarpıyor. Ayrıca Tweet atacağınız kısımdaki yenileme butonu ise özelleştirilmiş ve değiştirilmiş durumda.

İşlev açısından Windows 10 Twitter uygulaması tıpkı Windows 8 gibi olacak diyebiliriz. Akış kısımındaki yapılan değişiklikler oldukça farklı ve karışık gözüksede alışılacak bir arayüz gibi gözüküyor. Windows 10 tam sürümün çıkmasının ardından yeni uygulamanın mağazadaki yerini alması bekleniyor.

İşte yeni uygulamadan ekran görüntüleri ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir