Twitter WordPress Eklentisi Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun zamandır Twitter tarafından yayınlanması beklenilen resmi Twitter WordPress eklentisi sonunda yayınlandı. Ücretsiz olarak WordPress resmi sitesi üzerinden indirilebilir durumda olan Twitter WordPress eklentisi kısa sürede 10 binden fazla indirilmeye ulaştı bile.

Twitter WordPress Eklentisi

Eklentinin WordPress kullanıcılarına sundukları ise oldukça güzel gözüküyor. Bu eklenti ile birlikte istediğiniz tweetleri sitenize uygun şekilde yerleştirme, twitter paylaşım butonları ve Twitter istatistiklerini wordpress üzerinden takip etme gibi oldukça kullanışlı özelliklerle de kullanıcılara sunuldu. Twitter WordPress eklentisi ile birlikte sitelerin seo etkisine de büyük katkısı olmaya başlayan sosyal medyanın kullanımı artırılmak isteniyor gibi gözüküyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bağımsız geliştiricilere de eklentinin geliştirilmesi çağrısında bulunan Twitter, eklentinin kaynak kodlarını da GitHub üzerinden yayınladı.

Bu özelliklerin zaten üçüncü parti uygulamaları ile kolay bir şekilde kullanabildiği WordPress platformunda, kullanıcıların resmi eklentiyi kullanıp kullanmayacağı tam olarak bilinmese de eklentinin site reklamınıza büyük katkı sağlayacağını ve Twitter kitlenize daha fazla hakim olma imkanı sunduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca En İyi WordPress Sosyal Paylaşım Eklentileri ve 22 En İyi Ücretsiz WordPress Temaları yazılarımız da ilginizi oldukça çekebilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir