Twitter’a Beğen Butonu Geldi !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kullanıcıların daha basit kullanabilmesi ve yeni şeylerin eklenebilmesi için sosyal medya sitelerine yenilikler gelmeye devam ediyor. Hatırlarsak, facebook’a canlı yayın yapma özelliği gelmişti. Şimdi ise diğer bir sosyal medya devi olan Twitter’a bir yenilik geldi. Fav yani favorilere ekle bölümü tamamen yenilenerek değiştirildi. Yeni buton beğen adını aldı ve icon olarakda yıldız yerini kalp’e bıraktı.

facebook müşteri hizmetleri

Ülkemiz dahil birçok ülkede daha çok ünlüler tarafından da popüler olarak kullanılan sosyal medya sitelerinden olan Twitter önemli bir değişikliğe imza attı. Twitter’ın klasik işlevlerinden olan rt, retweet ve fav, favorilere ekle butonlarından favorilere ekle olanu yenilenerek beğen butonu olarak güncellendi. Facebook’daki beğen butonunun aksine kırmızı kalp şeklinde olan yeni beğen butonu favorilere ekle olan yıldız iconunun yerine geçecek.

Anlık olarak tüm twitter kullanıcılarına aktif olan bu özellik hem diğer sosyal medya sitelerine hemde görsel anlamda bir fark atmış durumda. Bakalım önümüzdeki günlerde sosyal medya sitelerine ne gibi yenilikler gelecek göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir