Twitter’da Engelleme Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Twitter, bugün açıkladığı özelliği ile birlikte artık kullanıcıların rahatsız oldukları tweetleri, yine direk tweet üzerinden şikayet etme ve engelleme özelliğine kavuştu. Siz de rahatsız olduğunuz Twitter kullanıcıları ve tweetleri için bu özelliği rahatlıkla kullanabilir, tekrar incelenmesini istediğiniz tweetler hakkında işlem yapabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Twitter’da bir kullanıcıyı veya tweeti engellemek yada raporlamak için yapmanız gerekenler ise oldukça kolay. İster telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan Twitter kullanıyor olun, tek yapmanız gerek tweet veya kişi üzerine tıklayıp sağda bulunan üç nokta ikonuna tıklayıp en alttaki “Engelle veya Bildir” seçeneğini seçmek. Böylece isterseniz direk rahatsız olduğunuz tweeti atan kişiyi engelleyebilir yada direk tweeti bildirerek Twitter ekibi tarafından incelenmesini isteyebilirsiniz.

Twitter oldukça kolay olan bu işlem ile kullanıcılarına önem verdiğini ve kullanıcı deneyiminin kendileri için ne kadar önemli olduğunu göstermeye çalışıyor. Dilerseniz konu ile ilgili Twitter’ın resmi blogunda konu ile ilgili yayınlanan içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir