Ubisoft’tan Unity Oyuncularına Çözümü Arkadaş Listenizi Silin

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her firma oyunlarındaki sorunları çözmek için çeşitli seçenekler sunuyor fakat uzun süredir Ubisoft’ın önerisi gibisini görmemiştik.

Ubisoft‘un son oyunu Assassin’s Creed: Unity, hepimizin bildiği gibi, çıktığı günden beri sorunlarla boğuşuyor. Bu sorunlardan birisi ise oyunun ana menüde çökmesi. Ubisoft bu soruna çok yaratıcı bir çözüm bulmuş. Arkadaş listenizdeki herkesi silin.

Assassin’s Creed: Unity‘nin hatalarına çözümler sunan resmi Ubisoft sitesinde “ana menüde ‘continue’ düğmesine basıldığından oyunun çökmesi problemi” olduğu belirtiliyorum.

facebook müşteri hizmetleri

2556463-acu_screen_crowdcombat_e3_140609_4pmpst_1402143765

Şu anda çökme sorununu gidermek için bir güncelleme hazırlanıyor, fakat henüz böyle bir problem ile karşılaşmadıysanız yapabileceğiniz iki şey var. İlk olarak oyundaki hiç bir oyuncuyu arkadaş listenize eklemeyin. İkincisi ise, eğer herhangi birini eklemişseniz, hepsini listenizden kaldırın. 

Eğer listenizi nasıl temizleyeceğinizi bilmiyorsanız “My Brotherhood > My Contacts > Game Contacts (using RB/R1) > Focus on a Contact (LS) > More Actions (Y/Triangle) > Remove from contacts” şeklinde ilerleyebilirsiniz.

Neredeyse büyük kısmını multiplayer üzerine kurmuş ve pazarlamasında multiplayer üzerine yoğunlaşmış bir oyunda tüm arkadaş listenizi silmenin ne kadar mantıklı olduğu tartışılır. En azından, bunları yaparak, bir çözüm gelene kadar tek başınıza oyun oynamanıza müsade ediliyor. Gerçi bu çözümün işe yarayacağı da kesin değil. O zaman Ubisoft’a bir ticket açıp cevap beklemek durumundasınız.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir