Ultrasurf ile Tüm Sitelere Girin

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bir zamanlar Türkiyede Twiter ve youtube gibi siteleri yasaklanmıştı ve hala engelli siteler bulunmaktadır, Bu uygulamalar kimine göre doğru kimine göre yanlış bu tür tartışmalar uzayıp gider ve bir sonuca bağlanamaz, kişiler kendi özgür iradeleri ile ne yapmak istediklerine çevresindeki insanlara zarar vermeden  yapabilmelidirler sansürlenen sitelere girmek için bir çok yöntem vardır mesela Proxy siteleri, DNS Değiştirme, VPN servisleri  fakat bunlarıda herkes tam olarak bilmediğinden sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalınır.

İnternet ortamına göz atan kişiler bilir’ki bu işlemler için kullanılan  onlarca program vardır, Hotspot Shield, Spotflux, Zenmate, Expat Shield, Open VPN, Psiphon bunların kimisi ücretli kimisi uzun kurulum ve üyelik onayı ister bazılarıda kulladığınız cihaz ile uyumlu olmaz peki ne yapmalıyız?

facebook müşteri hizmetleri

Şimdi sizlere yasaklanan sitelere girmek için dünyanın neresinde olursanız olun kullanabileceğiniz bir programı öneriyoruz, DNS değiştirme ve Proxy Sitelerine bağlanma gibi uzun ve sıkıcı işlemler yapmanıza gerek yok sadece ultrasurf programını yada Google Chrome için üretilmiş olan Ultrasurf Chrome eklentisini kullanmanız yeterlidir. Kurulum ve Kullanım gibi zorlukları yok üstelik ücretsizdir.

Ultrasurf silikon vadisi mühendisleri tarafından çin’deki kısıtlamalar için üretilmiş daha sonra dünya üzerinde en çok kullanılan VPN programlarından biri olmuştur, program indirme sitelerinin çoğunda en çok indirilen yazılımlar arasında mutlaka görebilirsiniz. Yakında Mac OS, İos ve Android platformları için uyumlu sürümleri ile hizmet portföyünü genişleteceğin resmi bloglarından duyurdular.

Ultrasurf Nasıl Çalışır ve Güvenlimi?

Program tamamen güvenlidir, Kendi VPN sunucularına bağlanarak sizi başka ülkede gibi gösterdiğinden yerinizin tespit edilmesi, Hacker saldırısı gibi konularda kalkan görevi görür ve kişisel bilgilerinizi korumanın yanı sıra engellenen sitelere girebilirsiniz.  Ultrasurf hakkında detaylı bilgi almak, kullanım videosunu izleme ve indir için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Ultrasurf indir

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir