Uluslararası Taşımacılıkta Deneyimin Adresi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

 Sektörde yer aldığı günden bu yana deneyimli kadrosu ile birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm getiren Salinas Global, sunduğu başarılı hizmetler ile uluslararası taşımacılık alanında önemli bir yer edinmiştir. Denizyolu, demiryolu, havayolu, karayolu ve açık yük proje taşımacılığı hizmetlerini sunan bu kuruluş, başarılı zaman kontrolü ile birlikte 80 ayrı ülkeye taşıma hizmeti sunmaktadır.

 Sahip olduğu bilgi birikimi ile birlikte en ekonomik fiyatlar ile en yüksek performansta deniz taşımacılığı hizmeti sunan Salinas Global, bu alanda birçok farklı hizmeti bir arada sunabilmektedir.

facebook müşteri hizmetleri

 Salinas Global, karayolu taşımacılığına kullanılan araçların tümü çevre dostudur ve Türkiye’de yer alan tüm limanlara taşıma hizmeti sağlamaktadır. Yurt içinde yapılan taşımaların tümü güvenli şartlar altında gerçekleştirilmektedir ve hizmetler tek bir merkezden koordine edilmektedir.

 Müşteri isteğine uygun alarak kapıdan ya da havaalanından yük teslimi yapan Salinas Global, istediğiniz yere gönderinizi en kısa sürede ve güvenli şartlarda teslim etmektedir.

 Sektöre kazandırdığı birçok yenilik ile kalitesini ispatlayan bu kuruluşun hizmetleri 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir