Uncharted 4 Oynanış Videosu Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony’nin Las Vegas’da gerçekleştirdiği Playstation Experience etkinliği açılışını Uncharted 4: A Thief’s End ile yaptı. Playsatation 4 için çıkacak olan oyun harika gözüküyor.

Yayınlanan videoda daha yaşlı bir Nathan Drake görüyoruz. Hırpalanmış gözüküyor ve birisini arıyor gibi.

Videoda bir Uncharted oyunundan beklediğimiz şeyler bulunuyor. Drake adaya benzeyen bir bölgede tırmanıyor, araştırma yapıyor, gizlice etrafta dolaşıyor ve kötü adamları öldürüyor. Oyunun gizlilik sistemi, yine Naughty Dog tarafından yapılmış bir oyun olan, The Last of Us‘dan etkilenmiş gözüküyor.

Demonun bir kısmında Drake‘in öldüğünü bile görüyoruz. Gerçi bu ölüm oyundan kaynaklanan bir hata sonucu, haritanın içinden geçerek düşmesi sonucu gerçekleşiyor ama olsun.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca demoyu sonuna kadar izlediyseniz sürpriz bir karakter ile daha karşılaşıyorsunuz. Drake bu hazine avında yalnız değil. Üstelik ortağı da kendi kardeşi! Drake‘in kardeşini seslendiren kişi ise, oyuncuların yakından tanıdığı bir isim, Troy Baker. The Last of Us ve BioShock Infinite oyunlarından da hatırlayabileceğiniz Baker, Far Cry 4‘ün baş kötüsü Pagan Min rolüyle de oyuncuların karşısına çıkmıştı.

mwaynhud2sdn0xnpoyo8

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir