Uncharted 4 Türkçe Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PlayStation 4’e özel olarak gelecek olan Uncharted 4, Türkçe dublaj ve altyazı desteği ile gelecek. İşte Uncharted 4’ü seslendirecek ünlü isimler! PlayStation 3 için özel çıkan Uncharted, oyun dünyasına giriş yaptıktan sonra, büyük bir oyuncu kitlesi tarafından benimsenmiş ve sevilmişti. Geçtiğimiz aylarda ise, Nathan Drale Collection isimli bir bundle ile serinin ilk üç oyununu PlayStation 4’te oynama fırsatına erişmiştik.

facebook müşteri hizmetleri

Serinin son oyunu Uncharted 4: A Thief’s End, 18 Mart 2016’da raflardaki yerini alacak. Sevindirici haber ise, Uncharted 4’ün Türkçe dil desteğiyle gelecek olması. Üstelik sadece altyazı değil, Türkçe dublaj da oyun içinde yer alacak. Zaten Sony’nin Türkçe dil seçeneğini oyunlarına eklediğini biliyoruz. Uncharted 3 de Türkçe olarak çıkmış ve bizi sevindirmişti. Tabii Türkçe dil seçeneği ile çıkan oyunlardan bahsetmişken Killzone 3’ü de es geçmeyelim.

Uncharted 4: A Thief’s End dublaj ekibi ise, Uncharted 3: Drake’s Deception ekibiyle aynı. Okan Yalabık, Ege Aydan, Dolunay Soysert, Kadir Özübek, Talha Sayar, Rıza Karaağaçlı ve Ceyda Düvenci gibi ünlü isimleri içinde barındıran Uncharted 4 dublaj ekibinin kusursuz bir işe imza atması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir