Uncharted Collection Fragmanı Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yeni nesil konsol olan Playstation 4 cihazı için bazı firmalar özel oyunlar geliştirmekte. Bunlardan biri olan Nughty Dog firması Playstation 4’e özel ve Uncharted oyun serisine bağlı olan Uncharted Collection adlı oyunu için bir fragman videosu yayınladı. Naughty Dog ve Sony tarafından geliştirilen Uncharted oyun serisinin bir yenisi olacak Uncharted Collection oyunu için yayınlanan fragman oldukça keyifli ve tam bir film keyfinde diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni oyunu olan Uncharted Collection, serinin diğer oyunları olan Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves ve Uncharted 3: Drake’s Deception ile bağımlı olacak. Yeni nesil bir oyun konsolunda yeni nesil grafikler kullanılan Uncharted Collection oyununda tek senaryo ile kullanıcıları uzun bir macera bekliyor.

Yeni oyun 60 FPS ve 1080p Full HD görüntü ile oynanabilecek ve normal hikaye modu haricinde speed run, explorer ve brutal difficuly gibi ekstra modlarda olacak. Ayrıca Uncharted Collection oyunu serinin son oyunu olan Uncharted 4: A Thief’s End çıkışı öncesinde PS4 platformlarında olacağını belirtelim. Diğer yandan oyunda çevre grafiklere bakabilmeniz için ve ekran görüntünüzü alabilmeniz için fotoğraf moduda ekleniyor. Yeni oyun 9 Ekim’den sonra kutulu ve dijital halde piyasaya sürülecek. Oyunu kutulu veya ön sipariş ile alırsanız Sony oyun yanında kullanıcılara çeşitli hediyeler verecek. Bakalım oyun PSP hesapları için indirimli bir fiyatta gelecekmi ve kullanıcılar tarafından beğenilecekmi göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir