Uncharted: The Nathan Drake Collection Sızdı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yeni neslin “eski neslin elden geçirilmiş versiyonu” olduğu bir dönemdeyiz. PS3 ve XBOX 360‘a çıkan oyunların elden geçirilerek PS4 ve XBOX One‘a port’landığı şu dönemde artık yeni bir port’a şaşırmayacak hale geldik. Halo: The Master Chief Collection, Last of Us HD Remastered, God of War 3 HD Remastered… Daha sayamayacağımız onlarca oyunun arasına bir de Uncharted: The Nathan Drake Collection geliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Uzun zamandır söylenti halinde etrafta dolaşan HD Uncharted paketi, Playstation Store‘da gözükmesiyle ufaktan kesinlik kazandı gibi. Playstation Store‘dan sızdığı iddia edilen görsele göre Uncharted: The Nathan Drake Collection resmen geliyor, hatta kapak görseli bile hazırlanmış durumda.uncharted-ndc

Peki bu pakette neler olacak? Şu an için beklenen oyunlar Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Tieves ve Uncharted 3: Drake’s Deception olsa da belki Uncharted’ın PS Vita’daki tek oyunu Uncharted: Golden Abyss de bu pakete dahil olabilir gibi.

Şimdilik konuyla ilgili hala Sony‘den ya da Naughty Dog‘dan bir açıklama yok, büyük ihtimalle beklenen duyuru Sony’nin 16 Haziran Salı Türkiye saati ile 04:00’da başlayacak olan E3 konferansında gerçekleştirilecek. E3 ile ilgili haberleri yine Tech Kafa’dan takip edebilirsiniz, bizden ayrılmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir