Ünlü Şarkıcıya Konser Sırasında Drone Çarptı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ünlü şarkıcı Enrique Iglesisas, Meksika’da bir konser sırasında görüntü kaydı gerçekleştiren drone pervanesine elinin çarpması sonucu kanlar içinde kaldı. Tijuana kentinde cumartesi gecesi bir konser veren Enrique Iglesisas, şov yapmak için kendi görüntülerini çeken drone tutmak isterken drone devrilerek elini parçaladı. Eli kanlar içinde kalmasının ardından sahne kenarında ilk yardım yapıldı ve konser devam etti. Konser sırasında sarılı elini görmemeleri için elini arkasına götürdü ve tişörtüne bulaşan kan nedeniyle tişört kırmızı renge bulandı. Konseri yarım kesmeyen ve eli yaralı bir şekilde tamamlayan Enrique Iglesisas, Los Angeles‘ta bir hastaneye kaldırıldı.

facebook müşteri hizmetleri

Uygun fiyatlı olan Parrot’un AR Drone 2.0 modeli şuan 900 TL civarlarında. Bu cihazın özelliklerinden bahsederek cep telefonu veya tablet üzerinden yazılım ile kontrol edilebiliyor ve bir oyuncaktan öte bir cihaz olduğunu belirtelim. Bu cihaz 4 pervaneli ve 50 metre menzile sahip, saatte 18 km hıza ulaşabildiğinide hatırlatalım. Wifi üzerinden android ve ios cihazlardan kontrol gerçekleştirilebiliyor ve birde bu helikopterde 1280×720 piksel çözünürlüklü video çekimleride yapabiliyor.

AR Drone 2.0, 90 dakika gibi bir sürede şarj oluyor ve 12 dakika uçuş sergileyebiliyor. 1000 mAh bataryası bulunuyor ve 12 dakika gibi bir süreyi bu uygun fiyatlı drone cihazı için az bulanlarda mevcut. Drone’da bulunan GPS özelliği ile haritada işaretlediğiniz yere otomatik bir şekilde gidebiliyor. Ayrıca drone kullanırken meksikadaki konser gibi durumların olmaması için çalışır halde elinize almanızı önermeyiz. Son olarak ağırlığı ise sadece 366 gram.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir