Üst Seviye HTC One X9 Özellikleri Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tayvanlı telefon üreticisi HTC, geçtiğimiz günlerde orta ve üst seviye cihaz olan One A9 modelini tanıtmış ve kısa süre sonra Türkiye satış fiyatı belli olmutu. Şimdi ise yakında tanıtılması beklenilen cihaz One X9 modelinin teknik detayları sızdırıldı. One 9 amiral gemisi ile istediği satış ve gelir rakamlarına ulaşamayan marka, orta seviye cihazı olan A9 modelini 2500 TL gibi bir rakamla sunacak ve buda fiyat performans anlamında yüksek bir rakam olmuş gibi gözüküyor. Bu nedenden dolayı firmanın yeni cihazı One X9’da yüksek özelliklerin olması bekleniyor. Bunlardan bazıları ise 2K ekran ve 4 GB RAM gibi bileşenler olacak gibi duruyor.

facebook müşteri hizmetleri

Rakiplerin cihazlarına göre oldukça yüksek donanımsal özellikler ile gelecek olan model çok rahat kafa tutabilecek cinsden gözüküyor. One X9 modelinde 4 GB RAM ve 2K ekran çözünürlüğü gibi özelliklerin olması bekleniyor. Bunun yanı sıra 23 megapiksellik ana kamera ve 4 megapiksel ön kamera cihaz ile beraber gelecek. Diğer yandan HTC’nin iddialı kısımı ses konusunda firma One X9 modelinde BoomSound hoparlörün olması bekleniyor. Ayrıca, 3500 mAh batarya pil ile gelecek cihazın 64/128 GB modelinde 4 GB RAM, 32 GB olan versiyonunda ise 3 GB RAM olacak.

HTC One X9 modelinin performans detaylarına inersek, cihazda Qualcomm’un yeni işlemci çipseti olan Snapdragon 820 kullanılması beklenirken diğer yandan MediaTek mimarili Helio X20 işlemcisinede yer verilebilir. One X9 modelinin özellikleri bu şekilde olursa oldukça iddialı bir cihaz olarak piyasaya oturur gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir