Uygun Fiyatlı Asus Zenfone Go Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Asus bütçe dostu ve uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri çıkartmaya devam ediyor. Özellikle uygun fiyatlı cihazları ile birçok kitleye hitap eden Asus, yeni modellerinide çıkartmayı ihmal etmiyor. Piyasadaki pazar payını arttırma çabaları tam gaz devam ediyor. Merkezi tayvanda bulunan Asus, yüksek performans ve uygun fiyatlı cihazlar çıkartarak kısa sürede iyi bir çıkış grafiği çizmiş ve başarı kazanmıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Geçtiğimiz ay piyasaya çıkan Asus Zenfone 2 modeli özellikleri bakımından üst seviye performans sergilerken 1250 ve 1300 TL gibi bir rakam ilede ülkemize giriş yapması bekleniyor. Asus, tıpkı önceki zenfone serisindeki gibi Zenfone 2 modelinde de yüksek seviye performans sergileyip uygun fiyata cihazını sundu. Yeni modelin özelliklerine bakarsak oldukça başarılı bir cihaz olacak gibi duruyor.

Asus’un yeni gözüken Zenfone Go modeli tıpkı önceki cihazlar gibi bütçe dostu olduğu gözüküyor ve asus bu stratejisi ile yüksek başarılara ulaşacak gibi duruyor. ZC500TG kod ismi ile duyurulan Zenfone Go modeli teknik özellikleri bakımından orta segment’e hitap ediyor. Zenfone Go modeli gücünü 4 çekirdekli ve 2 GHz hızında çalışan MediaTek mimarili bir işlemciden alacak. Ayrıca 5 inç büyüklüğüne sahip HD bir ekran ile gelecek Zenfone Go modelinde 8 megapiksel bir ana kamera ve 2 megapiksel ön kamera bulunuyor. Diğer yandan 2 GB RAM ve 8 GB’lık arttırılabilir bir dahili depolama alanı bulunacak. 3G, 4G LTE gibi destekler ve bağlantılar bu modelde bulunacak. Son olarak Zenfone Go modeli tıpkı diğer kardeşleri gibi uygun fiyat yani 1000 TL gibi bir rakamın aşağılarında olacak. Bakalım Asus yeni modeli ile başarı grafiğine yenilerini ekleyebilecekmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir