Uzun Süre Kullanabileceğiniz Akıllı Telefonlar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefonlar geliştikçe fiyat çıtasıda bir o kadar artıyor. Şuan için piyasanın en iyilerinden almak isteyenler için minumum 2000 TL ve üstü bir miktarı gözden çıkarmaları gerek. Fakat yüksek rakamlı alacağınız bu cihazlar sizleri en az 1.5 veya 2 sene idare edebilecek cinsten modeller diyebilirim. Sizlere 2015 yılı içerisinde çıkan güçlü ve yüksek donanımlı özelliklere sahip fakat aldığınız zaman rahatlıkla 2 veya 3 sene kullanabileceğiniz akıllı telefonlar önereceğiz. Önereceğimiz cihazlar hem Android hem de İOS olduğunu tekrardan hatırlatalım.

İphone 6

Samsung ve Apple kıyasıya bir mücadele verirken eski cihazınızı bir iphone model telefon ile değiştirebilirsiniz. Bu cihaz 1920 x 1080 çözünürlüklü 5.5 inç büyüklüğünde bir ekran ile geliyor. Ayrıca ekran konusunda önceki modeli olan İphone 5S‘e göre oldukça gelişmiş diyebiliriz. Diğer yandan İphone kendini 6 modeli ile kamera konusunda bir hayli geliştirdi ve focus pixel özelliğine sahip 8 megapiksel ana kamera ile kullanıcılara sunuluyor. İphone 6 uzun şarjlı cihazlar arasında en stabilize çalışan modellerden birisi. İphone 6’nın 64 GB olan cihazı 2-750 ile 3-000 TL arasında fiyatlandırılmış. Fiyat aralığı biraz geniş, çünkü bazı önemli elektronik e-ticaret siteleri fırsatlar sunabiliyor. Son olarak İphone 6 cihaz akıllı telefon almayı düşünenlere önerebilir ve İOS işletim sistemi ile geldiğini hatırlatabiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

LG G4

Piyasaya hızlı bir giriş yapan ve özellikle tasarım konusunda zirvede diyebileceğimiz bir cihazı siz kullanıcılarımıza önerebiliriz. LG G4 gerek teknik özellik gerekse tasarım açısında üst seviye akıllı telefon’lardan bir tanesidir. LG tasarımda gerçek deri bir arka kapak kullanarak dev rakiplerine iyi biri çalım atmış konumunda. Ayrıca gelişmiş özçekim ve ana kamerası ile de fotoğraf çekmeyi seven bir akıllı telefon kullanıcısına rahatlıkla önerilebilir bir modeldir. LG G4’ün kamerası açık ve kapalı ortamda bulunduğumuzu otomatik olarak algılıyor ve süper renk doğruluğu sunuyor. Snapdragon 810 işlemcisini ısınma sorunundan dolayı kullanmayıp 808’i kullanıp ayrıca 3 GB RAM kullanıp oldukça üst seviye performanslara çıkabile bir cihaz diyebiliriz. Tekrarda hatırlatmakta fayda var bu yazımızı uzun süre kullanabileceğiniz 2000 TL üstü akıllı telefon almayı düşünenler için derliyoruz.

Samsung Galaxy S6

Apple ile Samsung’un yarışı devam ederken Samsung cephesinde tam bir performans ürünü cihaz geldi. Bu cihaz kamera konusunda da bir o kadar gelişmiş olsada özellikle Snapdragon 810 kullanarak üst seviye performanslara ulaşabiliyor. Diğer yandan 2560z1440 yani 2 K bir ekran kullanarak doygun renklere sahip bir panel ile geliyor. Bu cihazıda tıpkı G4 ve İphone gibi alarak rahatlıkla 2 sene kullanabilirsiniz. Fakat her zaman son çıkanı kullanmalıyım gibi bir düşünceniz var ise bu yazıları okumanızda hiçbir fayda olmayacaktır. Galaxy S6 özellikle renk doygunluğu konusunun üzerinde durup kullanıcılarına daha canlı ve doygun renkler vermeye çalışmış. Küçük bir dipnot verirsek LG G4 ise bunun aksine daha gerçekçi renkler üzerinde durmuş olduğunu hatırlatalım. Bu cihazın fiyatıda 2.750 ile 2.800 TL arasındadır.

Son olarak 2000 TL üstü önerdiğimiz bu akıllı telefon cihazlarını alarak rahat bir şekilde 2-3 sene kullanarak yüksek seviye performanslar alabilirsiniz. Eğerki bütçeniz var ise orta seviye cihazlar yerine bu önerdiklerimizin arasından alıp gerçek bir performans’a şahit olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir