Valeriano Romano’da Size Deri Mont

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Valeriano Romano’da Size Uygun Ürünler, Size Uygun Fiyatlar

Bir firma olsun ki size uygun ürünleri, size uygun fiyatlarla satsın. Bizler firma olarak müşterilerimizin her zaman en kaliteli ürünü kullanmalarını istediğimiz için uygun ürünlerden kastımız dünya kalitesindeki deri mont lar, dünya standartlarındaki deri ceketlerdir. Markamızın online mağazası aracılığı ile ulaşacağınız ürünlerden hiçbiri ikinci kalite ürünler olmayacak. Türk müşterisini birinci kalite, yüzde yüz kaliteli deriden üretilmiş muhteşem ürünlerle buluşturmanın derdinde olan markamız sizleri hiçbir zaman pişman etmeyecek. Birçok ürünümüze ücretsiz kargo imkanıyla ulaşacaksınız. Satın alacağınız ürünler tek kuruş kargo ücreti dahi ödemenize gerek kalmadan çok kısa süre içerisinde kapınıza kadar gelecek.

Çağdaş Ürünler, Güncel Moda

facebook müşteri hizmetleri

Firmamız, Queen Deri ismiyle kurulalı yirmi seneyi aşkın süre oldu. Bu çeyrek asırda kendimize belirlediğimiz ilk ilke ürünlerimizi sürekli güncel tutmak ve yine sürekli olarak ürettiğimiz ürünlerde çağdaş ürünler kalitesini yakalamaktı. Bu amaçlarla çıktığımız yolda Valeriano Romano isimli dünya markasını ortaya koymayı başardık. Bugün deri ceket ve deri mont başta olmak üzere birçok deri ürünün üretimini ve satışını gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizi bütün Türkiye’ye, Türkiye’nin en ücra köşelerine bile ücretsiz kargo ya da kapıda ödeme gibi çeşitli fırsatlarla ulaştırıyoruz. Bizden satın alacağınız ürünlere kesinlikle ulaşım problemi yaşamayacaksınız. Dünya kalitesini kapınıza getirtmiş olacaksınız.

Bizi Takipte Kalın

En güncel fırsatlardan haberdar olmak için sürekli güncellenen online mağazamızı takipte kalın. Sürekli güncellenen erkek deri ceket kategorimizdeki erkek deri ceketleri sürekli inceleyin. Ürünlerimiz belirli periyotlarla sürekli yenilendiği ve güncellendiği için herhangi bir fırsatı kaçırmamanız için sürekli bizi takipte kalmalısınız. Bu takip işlemini kolaylaştırmak için abonelik sistemimizden yararlanabilir, sitemizdeki gerekli kısma mail adresinizi kaydedebilirsiniz. Bu sayede oluşacak her türlü indirimden, fırsat üründen ilk sizi haberdar ederiz. Hiçbir fırsatı ve indirimi kaçırmamış olursunuz. Abonelik sistemimize kayıt olarak dünyada sürekli güncellenen modayı, Türkiye’de sürekli güncellenen merkezinden, güncel olarak takip etmiş olursunuz. Üstelik yalnızca mağazamız güncellendiğinde sizlere ulaşırız. Asla sizleri rahatsız edecek mesajları sizlere yollamayız, sizleri rahatsız etmeyiz.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir