Vestel 4K Smart Tv kablosuz ağ bağlantısı

facebook android iphone ayarlari

Vestel 4K Smart Tv kablosuz ağ bağlantısı
5 - 1 OY

Vestel 4K Smart Tv Kablosuz Ağ Bağlantısı, vestel tv kablosuz,vestel smart tv kablosuz internet,vestel televizyondan kablosuz,vestel smart tv internet

Bilindiği gibi artık neredeyse bütün elektronik cihazlardan kablosuz ağa bağlanmak mümkün. Bunlardan en önemlisi de smart tvlerde kablosuz bağlantı problemi. Bu konuyla ilgili farklı markaların daha önce internet bağlantısını anlatmıştık. Bugün ise Vestel 4K uyumlu SMART TV‘sinin kablosuz bağlantısını resimli olarak anlatacağız.

İlk olarak kablosuz ağa bağlanabilmek için modeminizin kablosuz ağ adı ve şifresini biliyor olmanız gerekiyor, bu bilgilere sahipseniz yapmanız gereken aşağıdaki adımları izleyerek kablosuz ağa bağlanıp smart tviniz üzerinden Facebook, Youtube, ve online platformlardaki internet erişiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vestel 4K Smart Tv Kablosuz Ağ Bağlantısı

  1. Televizyonunuzun kumandasından Menü tuşuna basarak, Sistem üzerinden Ayarlar bölümüne giriş yapıyoruz.

vestel smart hd wireless setttings 2. Daha sonra açılan ekrandan Ağ Ayarlarına giriş yapıyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

vestel smart tv ağ bağlan

3. Açılan yeni ekran üzerinden Şebeke Türü‘nü kablosuz erişim, bölümünü de etkin yaptığınızda kablosuz ağları aramaya başlayacaktır.

Vestel 4K Smart Tv Kablosuz Ağ Bağlantısı nasıl yapılır

vestel televizyon kablosuz ayarları

4. Kablosuz ağ isminiz aşağıdaki gibi gördüğünüzde üzerine gelip, kumandadan OK butonuna tıklayalım.

vestel internet erişimi

5. Kablosuz ağı seçtikten sonra sizden şifre isteyecektir, şifrenizi yazıp OK butonuna tıkladığınızda artık SMART TV’niz üzerinden ağa bağlanmış olacaksınız.

Vestel 4K Smart Tv Kablosuz Ağ Bağlantısı ayarlarısmart tv vestel kablosuz

Vestel Smart tv diğer smart tvler gibi kablosuz ayarları basit ve erişilebilir. Sadece kablosuz ağınızda sorun olmadığı sürece bir sorun yaşamazsınız. Facebook, youtube, twitter gibi uygulamalara artık smart tvniz üzerinden hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir