Viber Chrome OS İçin Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft Windows ile pazardaki liderliğini halaylar eşliğinde sürdüredursun, diğer işletim sistemleri kendilerini geliştirmeye ve büyümeye devam ediyor. Büyük potansiyeli olan işletim sistemlerinden biri olan Chrome OS, Viber‘ı da yanına alarak gücüne güç kattı.

Chrome OS donanımsal olarak HP, Lenovo, Asus, Acer, Dell ve daha pek çok marka tarafından desteklenirken, yazılım tarafı da gelişmeye devam ediyor. Bir yıl içinde Google Play Store’daki çoğu oyunu bünyesine toplayan Chrome OS için geliştiriciler hızını kesmeden destek veriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bu geliştiricilerin en yenisi ise WhatsApp ve WeChat‘in rakibi Viber. Geçtiğimiz yıl Rakuten tarafından satın alınan Viber Chrome OS için yayınlanarak şu an için en fazla platformda yer alan anlık mesajlaşma ve arama uygulaması oldu. WhatsApp henüz Windows‘la bile kullanılamazken, Viber popüler mobil işletim sistemlerinin yanı sıra, PC,Mac, Linux ve son olarak Chrome OS ile çalışan bilgisayarlarda bile kullanılabiliyor.

Sesli ve görüntülü arama yapma, mesaj ve dosya gönderebilme özelliklerine sahip Viber, ücretli kullanıldığında en iyi deneyimi sunan uygulamalardan biri. Chrome OS için Viber‘ı, buraya tıklayarak ücretsiz indirip deneyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir