Viber Public Chat’i Duyurdu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Mobil cihazlardan gönderilen mesajlar halka açık olabilir mi? Viber yeni Public Chats‘i ile bunu bulmayı tasarlıyor.

Uygulama kullanıcıların bir ünlü ve bir görüme yaptığı kişi arasındaki yazışmaları “dinlemenize” olanak tanıyor. İlk olarak buna DJ Paul van Dyk ve şarkıcı-söz yazarı Pixie Lott dahil oldu.

Viber‘in CEO’su Talmon Marco, Public Chat hakkında “Size duvarın üzerinden uçarak izlediğiniz ve sevdiğiniz kişilerin ne hakkında konuştuğunu bilme fırsatı veriyor” dedi. İyi bir analoji bir podcastin yazılmış versiyonu veya bir görüşmenin canlı olarak bloglanması olabilir.

facebook müşteri hizmetleri

viber2

Marco anlatmaya devam ediyor: “Fikir, platformdaki katılımı arttırmaktı. Public Chat katılımı hızlandıracak fakat daha önce hiç denenmemiş bir format.” Aynı zamanda WhatsApp, Line ve WeChat gibi platformların fikri hakkında “Kullanılmasını hiç umursamıyor, hepimiz birbirimizden alıyoruz” diyor.

İsrail merkezli Viber, Japon firması Rakuten tarafından ocak ayında 900 milyon dolara satın alınmış dünyanın en büyük mesajlaşma platformlarından birisi. Ücretsiz ve reklamsız servisi ile Viber ilk olarak mesajlaşma içinde kullanılan stickerları ile para kazanmanın adımlarını atmıştı.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir