Videolu Reklamlar Instagram’a Da Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

videolu reklamlar instagrama geliyor

facebook müşteri hizmetleri

Reklam videolarının ne kadar sinir bozucu olduğunu biliyoruz. Bu videoların Facebook’ta otomatik oynatılmaya başlamasının ardından, aynı uygulamayı Instagram da yapmaya başladı.

Fotoğraf paylaşım programı Instagram’da daha önce de reklamlar görünüyordu ancak videolu reklamlar yeni ortaya çıktı. Biliyoruz ki Instagram’da videolar otomatik oynatılıyor. Reklamlar da bu şekilde oynatılacak ve uygulamanın tadı kaçacak gibi gözüküyor. Videolu reklam satın alan firmalarda en dikkat çekici olanlar Disney ve Activision. Ayrıca Instagram’ın bu uygulamayı yaklaşık 6 aydır test ettiği ve bütün reklamların kontrollü olarak yayınlanacağı bilgisine de sahibiz.

Facebook, 2012 yılında Instagram’ı satın almış ve 2013 yılında da Instagram reklamlarını duyurmuştu. Bu konudaki diğer bir dedikodu ise, Instagram’ın yer bildirimi yaparken Foursquare yerine Facebook Places uygulamasını kullanacak olması. Ne kadar doğrudur bilemiyoruz, zamanla belli olur tabi. Reklam videoları yakın bir zamanda Instagram’da kullanılmaya başlanacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir