Vivo X6 Plus İphone 6S’e Rakip Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Telefon pazarına birbirinden güçlü cihazlar giriş yapmaya devam ediyor. Son olarak Vivo X6 modeli çıkarılan ve İphone 6S modeline rakip gösterilmişti. Şimdi ise İphone 6s modelinden dahi hızlı iddia edilen X6 Plus modelinin özellikleri gözüktü. Çinli telefon üreticisi olan Vivo geçen ay tanıttığı modelinin İphone 6s modelinden daha hızlı olduğu iddia edilmişti. O iddianın üzerinden X6 Plus modeli oldukça dikkat çekmişti.

facebook müşteri hizmetleri

Kullanıcılardan bazıları çektiği video ile X6 Plus ve İphone 6S modelini karşı karşıya getirerek X6 Plus modelinin İphone 6S modelinden daha hızlı olduğu gözükmüştü. 30 Kasım tarihinde X6 Plus modelinin resmi tanıtımı gerçekleştirecek. Büyük ekranlı versiyon olan Plus’ın çin sertifikasyonu olan TENAA’da bazı özellikleri gözüktü. L ve D isimli iki versiyonu ile satılması beklenen bu modelin bazı özellikleri belli oldu.

X6 Plus modelinin özelliklerine gelirsek, cihazda MediaTek mimarili Helio X20 çipseti kullanılıyor ve 1440×2560 piksel çözünürlüklü 5.7 büyüklüğünde bir ekranı bulunuyor. 32 GB dahili depolama ve 4 GB RAM’i bulunan yeni modelde 21 megapiksel ana kamera ve 12 megapiksel ön kamerası bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir