Vivo XShot 3S Teknik Özellikleri Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çinli dev firma Vivo‘nun yeni bir akıllı telefon duyurma hazırlığında idi. Fakat Vivo XShot 3S teknik özellikleri sızdırıldı. Çinli firma 28 nisan tarihinde X5Pro adlı modelini tanıtmasının ardından üzerinde çalıştığı bir diğer modeli Vivo XShot 3S teknik özellikleri sızdırıldı.

Sızan Vivo XShot 3S teknik özellikleri değerlere göre cihazın üst düzey bir akıllı telefon olacağı bekleniyor. Vivo XShot 3S teknik özellikleri kısmına bakarsan X5 pro’daki 6 inç ve 3D kavisli ekran yerine 5.5 inç 1920×1080 Full HD çözünürlüklü bir ekran olacak. Ayrıca Vivo xshot 3S’te 4 GB RAM ve 64GB dahili bellek ile gelecek. Telefonu Snapdragon 810 işlemcisi destekliyor.

Vivo XShot 3Stwit

facebook müşteri hizmetleri

Micro SD kart girişi ile hafıza arttırılabilecek.

Vivo XShot 3S teknik özellikleri bu şekilde. Fakat çinli firma kamera konusunda da iddialı olduğunu belirtmiş. Üst kalite fotoğraflar elde edebilmek için yüksek teknoloji ile donatılmış bir cihaz.

Kamera özelliklerinde optik sabitleme ve 16 MP sensörlü arka kamera konumlandırılmış. Batarya konusunda henüz bilgi gelmesede 2800 mAh bir batarya beklentisi söylentiden ibaret. Bu sızıntıları sağlayan kaynak Vivo X5Pro modelini mayıs ayında satışa çıkarttaçağını söylüyor. Diğer yandan genel olarak bakarsan Vivo XShot 3S teknik özellikleri piyasadaki diğer dev rakipleri ile eğer uygun bir fiyatta piyasaya sürülürse ve General Mobile‘ın Discovery modeli gibi bir patlama beklebilir.

Fakat bunlar sadece beklentiler cihaz çıkmadan ve fiyatı belirlenmeden kesin birşey söylemek yanlış olur. Vivo XShot 3S modelinin çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama veya sızıntı mevcut değil. Performansı hakkında bilgiler cihaz çıkış tarihinde belli olacaktır.

Sızdırılan Tüm Özellikler

  • 5.5 inç 1920×1080 Full HD Ekran
  • 4 GB Ram
  • 64 GB Dahili depolama
  • MicroSD girişi var
  • İşlemci Snapdragon 810
  • 16 MP Arka kamera
  • 8 MP Ön kamera
  • 2800 mAh Batarya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir