Warcraft 4 İçin Hala Umut Var

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gamescom’un bitişinden sonra ufak tefek bilgiler elimize ulaşmaya devam ediyor. World of Warcraft Legions ile fuara damgasını vuran Blizzard, Warcraft 4 için de açık kapı bıraktı. RTS ekibinin Warcraft evrenine geri dönmesini isteyen Blizzard çalışanları, StarCraft 2’den sonrasına bakacaklarını belirttiler.

IGN’e konuşan StarCraft 2: Legacy of The Void yapımcısı Tim Morten, ekibin StarCraft 3’e başlaması için gereken potansiyele sahip olduğu, yepyeni karakterle seriye geriye dönülebileceğini ancak tek seçeneğin bu olmadığını belirtti.

facebook müşteri hizmetleri

Morten’ın yaptığı tam açıklama ise şöyle;

Legacy of The Void StarCraft için bir son olmayacak, ancak şu anki karakterler için son olacak. Henüz kesin bir planımız yok, ancak StarCraft evreni oldukça geniş ve yepyeni hikayelere ev sahipliği yapabilecek potansiyelde.

İnsanların Warcraft evreninde geçen yeni bir strateji oyunu istiyor olması gerçekten çok güzel, bu yüzden biz de Legacy of The Void’i bitirdiğimizde takım olarak tekrar bir araya geleceğiz ve gelecekte bize neyin ilham kaynağı olacağını tartışacağız. Ama elbette burada kesin bir şey yok. Tekrar toplandığımızda ortaya bir Warcraft da çıkabilir, StarCraft da çıkabilir… Hatta yepyeni bir fikir bile çıkabilir, her şey mümkün.

Bu açıklamayla beraber eski usül Warcraft sevenler biraz rahatlayabilir. Daha önce “World of Warcraft markanın devam edeceği tek yol olacak” şeklinde açıklama yaptıktan sonra şimdi Warcraft 4’e açık kapı bırakmak gerçekten de çoğumuzu rahatlatacak gibi. Ancak ortada kesin bir şey yok, çok da heyecanlanmamakta fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir