Warcraft’ın 360 Derece Videosu İle Stormwind’in Üzerinden Uçun

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz hafta yayınladığı sanal gerçeklik uygulamasından sonra ünlü film prodüksiyon şirketi Legendary Pictures, YouTube üzerinden bir 360 derece videosu yayınladı. Bu video ile bir griffon’un üzerinde Warcraft’ın geçtiği dünya Azeroth’un üzerinden uçabiliyorsunuz.

Bu hareketin çıkış tarihi gittikçe yaklaşan (1 yıl kaldı) Blizzard’ın dev oyun serisi Warcraft’ın filmini tanıtmak için yapıldığı aşikar. 1 buçuk dakika süren videoda Stormwind şehrinin üzerinden uçma şansına erişiyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

YouTube’un yeni güncellemeleri ile videoyu bilgisayarınızdan 360 derece izleyebilirsiniz (sadece Chrome için). Bakış açınızı değiştirmek için ise ekranın sol üst köşesinde bulunan yön tuşlarını, klavyenizin yön tuşlarını ya da mouse’unuzu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan video Star Wars için çalışan stüdyolardan biri olan Industrial Light & Magic tarafından yapılmış. (ki bahsi geçen stüdyo Warcraft’ın efektleri için de çalışıyor)

Alliance ve Horde ordularının yüzyıllar süren savaşının başlarını eşit şekilde iki tarafın da perspektifinden anlatacak olan film Warcraft, 2016’da vizyona girecek ve yapılan açıklamalara göre film için iki adet devam filmi bile düşünülüyor. Yönetmen Duncan Jones’un açıklamasına göre ise filmin ilk resmi fragmanı halka Kasım ayında açılacak.

Bahsi geçen 360 derece videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Tamamen CGI olarak yapılan (doğal olarak) videodan etkilenmemek elde değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir