Warner Bros, Batman Arkham Knight’tan Dolayı Özür Diledi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eğer son zamanlarda internette dolaşıyorsanız bilirsiniz ki Batman Arkham Knight’ın PC sürümü kelime anlamıyla felaketti. FPS düşüşleri, bug’lar, grafik hataları ve sayamadığımız bir sürü hata yüzünden oyun oynanmayacak haldeydi. Hatta öyle ki Warner Bros oyunu satıştan çekmek ve hataları düzeltmek için yeniden geliştirmeye başlamıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Şimdi de Warner Bros oyunculardan bu utanç kaynağı yüzünden özür diledi. “Batman Arkham Knight hayranları bizim için çok önemli şu an için en büyük amacımız PC kullanıcılarının da hak ettikleri gibi tam ve yüksek kaliteli bir Batman Arkham Knight deneyimi yaşayacak olmalarından emin olmak” şeklinde açıklama yapan Warner Bros yetkilileri, “PC oyuncularının güvenin kaybettiğimizi biliyoruz ve itibarımıza ve kalite standartlarımıza yakışmayacak türden bir yapım yayınladığımız için bunun sorumluluğunu tamamen üzerimize alıyoruz” şeklinde konuştu.

Her ne kadar oyunun PS4 ve Xbox One sürümleri eleştirmenler tarafından gerek hikaye, gerek oynanış, gerekse grafikler ile çok iyi puanlar alırken PC sürümü tren enkazı gibi bir halde gelmişti.

Oyunun PC portu çoğu oyunun portlarına imza atmış olan Iron Galaxy Studios tarafından yapılmıştı. Ancak oyunun sıkıntılı çıkışından sonra oyunun tüm dosyalarını Rocksteady devralmış ve oyun için patch yazmaya başlamıştı.

Bununla beraber oyunun ilk senaryo DLC’si olan Batgirl: A Matter of Family’nin de PC sürümünün sıkıntılarından dolayı PC’de ertelendiği duyuruldu. Oyunun yeniden çıkışında DLC’nin de ücretsiz olarak oyunculara sunulması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir