Wasteland 2 Director’s Cut Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu sene içinde yayınlanması planlanan Wasteland 2 özel versiyonu için sonunda tarih verildi. İlk başta Game of The Year edition ismiyle yayınlanması beklenen özel versiyon Wasteland 2 Director’s Cut ismi ile 13 Ekim’de çıkış yapacak.

Wasteland 2’yi daha önce Windows, Mac ya da Linux için dijital olarak satın alanlar Wasteland 2 Director’s Cut’a ücretsiz sahip olabilecek. Ayrıca Director’s Cut ile beraber oyun ilk kez PS4 ve Xbox One için de çıkış yapacak.

facebook müşteri hizmetleri

Orijinal Wasteland 2 ile Director’s Cut’ı birbirinden ayıran özelliklerden ilki oyunun Unity 5’e aktarılmış olması. Unity 5’in gelmesi ile mekanlar, karakter modelleri ve ışıklandırmalar çok daha gelişmiş bir halde olacak. Director’s Cut ayrıca oyuna Fallout’taki V.A.T.S. sistemine benzer bir sistem olan “precision strikes” sistemini ekliyor. Eğer V.A.T.S. sistemini bilmiyorsanız şöyle açıklayalım, bu sistem rakibinizin belli bir parçasına saldırmanızı ve bu durumun etkilerinden faydalanmanızı sağlıyor.

Yeni versiyonun büyük bir bölümünün tamamlandığını açıklayan Brian Fargo, yapılacaklar listesinde kalan şeylerin oyunu cilalamak ve bug’ları temizleyerek satışa uygun hale getirmek.

İlk Wasteland’in yapımcısı Brian Fargo tarafından yapılan, ilk Wasteland’in remake’i olan ve Kickstarter’da büyük bir etki yaratan Wasteland 2, Mart 2012’de başlayan 1 milyon dolarlık bağış sınırını 2.9 milyon dolarla kapatarak büyük bir başarı elde etmişti. 2 senelik geliştirme sürecinin ardından geçtiğimiz sene çıkış yapan oyun oldukça sevilmiş ve eleştirmenler tarafından oldukça yüksek puanlar almıştı.

Director’s Cut ile oyuna eklenecek dillerin arasında Türkçe’nin de bulunduğunu hatırlatalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir