Watch Dogs 2 Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ortaya çıkan dedikodular göre Watch Dogs 2, San Francisco’da geçecek ve oyun, bu sene sonunda piyasadaki yerini alacak. İşte Watch Dogs 2 ile ilgili ilk detaylar! Ubisoft’un iddialı oyunu olan Watch Dogs, abartılı övgüler ve büyük bütçeli reklamları ile 2012 senesinden beri son zamanların en çok beklenilen oyunu olmuştu. Oyun, 2014 senesinde piyasadaki yerini alır almaz firmaya büyük gelir sağlasa bile, oyun olarak beklenilen ilgiyi veremediği için sönük kalmıştı. Sonradan ise Ubisoft, bu durumu ikinci oyun ile kurtaracağına dair söz vermişti.

facebook müşteri hizmetleri

Kotaku’nun paylaştığı bilgilere göre; Watch Dogs 2, bu sene sonu piyasadaki yerini alacak.
Assassin’s Creed: Empires sızıntısını dile getiren Kotaku’nun kıdemli oyun editörü Jason Schreier, Watch Dogs ile ilgili yeni bilgiler de paylaştı.

Paylaştığı bilgilerde ise bu sene yeni bir Assassin’s Creed oyunu çıkmayacak ancak Ubisoft, oyuncuları Watch Dogs 2 ile tatmin edecek. Belirtilen bir diğer bilgi ise Watch Dogs 2, Silikon Vadisi’nin merkezi San Francisco’da geçecek ve Watch Dogs 2, ilk oyuna kıyasla ciddi bir yapım olacak.
Bu konuyla ilgili olarak Ubisoft tarafından resmi bir açıklama yok. Ubisoft, 2016 senesinin ilk çeyreğinde Far Cry: Primal’ı resmi bir şekilde piyasaya sunacak ancak Assassin’s Creed serisi ile yeni Watch Dogs’un akıbetinin ne olacağı henüz belli değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir