WeMail Uygulaması ile Sesli Mesaj Gönderimi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Görünüşe bakılırsa piyasada ne kadar uygulama olursa olsun hala yeni uygulamalara ihtiyacımız var. Özellikle anlık mesajlaşma uygulamarından sonra e-mail uyulamaları en çok kullandıklarımız gibi gözüküyor. Bu yüzden olsa gerek ki firmalar bunu günlük bir iş olmaktan çıkartıp sürekli daha kolay ve ya daha akıllı hatta daha eğlenceli e-mail göndereceğimiz uygulamar üzerinde duruyorlar. WeMail’de bunların arasına bu gün katıldı. WeMail e-maillere anlık mesaj gibi yaklaşıyor hatta sesli notlar göndermemize olanak sağlıyor.

WeMail daha önceki iki firmalarını Amazon ve Zynga‘ya satan Phil ve Gerald Yuen kardeşlerin yapımı bir uygulama. İki sene önce sosyal oyun yapımını bırakmışlardı. Amaçları da önceden mobil cihazlara yüklenmiş olan e-mail uygulamalarının sinir bozucu kısımlarını iyileştirmekti.

WeMail2

facebook müşteri hizmetleri

Android‘e yakında da iOS‘a çıkacak olan uygulama var olan mevcut e-posta adresleriniz (Google, Outlook, Yahoo ve AOL‘a özel daha çok mesajlaşma benzeri anlık gönderimler) ile birleştirilip çalışacak. İki WeMail kullanıcısı uygulama aracılığıyla birbirlerine mail gönderirken bu daha çok anlık mesajlaşma gibi çalışıyor. Karşı taraf yazarken bunu görmenizi sağlayan minik bir ikon da var. Bu mesajlar normal bir e-mail gibi inboxa düşüyor.

 

wemail3

WeMail aynı zamanda sesli mesaj göndermenize de olanak tanıyor. 20 saniye kayıt sınırı ile yazılı e-maillere bu sesli mesajı ekleyebiliyorsunuz. Bu özellik Apple‘in kendi mail uygulamasının içinde çalışırken, eğer Gmail ve benzeri bir şey kullanıyorsanız öncelikle eki indirmeniz gerekiyor. Yuen, ilerideki planlarının bu sesli notları yazılı mesaja çevirmek olduğunu söylüyor. Yani yazmak yerine konuşarak, yazılı e-mail göndermek.

Sesli not gönderiminin yanı sıra Yuen en büyük değişikliğin uygulamanın mail kutunuzu düzenli tutması olduğunu söylüyor. Yenilikler en üst kısımda belirirken yukarıdan aşağıya doğru en sık mesajlaştığınızdan en az mesaj gönderiğiniz kişiye doğru sıralanıyor, tıpkı normal bir anlık mesajlaşma uygulamasının ekranı gibi.

Bu uygulama da akıllara insanların kullandığı çok sayıdaki bir çok uygulama varken neden WeMail’i seçeceğini getiriyor. Uygulamanın masaüstü bilgisayarlar için versiyonu yapılmayacak.

WeMail ücretsiz olacak. Kalabalık inboxlardan kurtumak için birebir gibi gözüküyor. Yuen kardeşler aynı zamanda ek özellikler geliştireceklerini belirttiler.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir