WhatsApp Android İçin Güncellendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google play store’da rekor indirme sayısına ulaşmış ve popüler mesajlaşma servisi olan WhatsApp için yeni güncellemeler geliyor. Son olarak WhatsApp Web uygulamasını İOS platformu için aktif eden şirket, şimdi ise Android sürümü için yeni özellikler ve iyileştirmeler içeren güncelleme yolladı. Android kullanıcılarının uzun süredir kullandıkları WhatsApp web sürümü bir süre önce iOS platformu için gelmişti ve artık İpad ve İphone kullanıcılarıda Web arayüzünden faydalanabileceklerdi. Android platformundaki sürümü için yeni özellikler içeren beta güncellemesini nihayet resmi olarak Google Play Store’a sundu.

facebook müşteri hizmetleri

Güncelleme içeriği olarak WhatsApp dikkat çekici ve oldukça ilginç özellikleri barındırıyor. Yeni güncelleme 2.12.112.0 sürümü ile dağıtılmaya başlanmış ve kota dostu arama özelliğinide hanesine katmış oldu. Kota dostu haricinde çeşitli özellikleride yeni güncelleme ile sunan WhatsApp’ın sunduğu diğer yenilikler şu şekilde ;

  • Sohbete özel bildirim ayarları ve sessize alma
  • Sohbetleri okunmadı ve ya okundu şeklinde işaretleme
  • Eklenmiş birçok ifade (emoji). Ayrıca, bazı ifadelere dokunarak ve basılı tutarak farklı renk seçebilirsiniz.
  • Kişi kartı aldığınızda şimdi hızlıca şimdi hızlıca mesaj gönderebilirsiniz ve ya WhatsApp’ı varsa bu kişileri kaydedebilirsiniz.
  • Ayarlar > Sohbetler ve Aramalar’dan WhatsApp aramaları sırasındaki veri kullanımını azaltma

Yeni güncelleme ile sunulan özelliklere sahip olmak için cihazınızdan Google Play Store’a girerek WhatsApp uygulamanızı güncellemeniz yeterli olacaktır. Bakalım firma önümüzdeki güncellemeler ile beraber ne gibi yenilikleri uygulamasına katacak göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir