WhatsApp Beta Yayınlandı !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Anlık mesajlaşma servislerinin başında gelen ve popülerliği gittikçe artan uygulama WhatsApp için İphone versiyonuna yeni bir Beta sürümü yayınlandı. WhatsApp v2.12.5.16 ile birçok yenilik ve iyileştirme olacak. Neredeyse herkezin kullandığı mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp yaptığı açıklama ile İphone cihazlar için yeni bir Beta sürüm yayınlayacağını bildirmişti. Geliştiriciler için yayınlanan WhatsApp v2.12.5.16 sürümü artık kullanıcılar içinde yayınlandı.

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp v2.12.5.16 ile birçok yeni özellik eklenecek ve genel anlamda iyileştirmeler olacak. Eklenecek yeni özelliklerden bahsedecek olursak artık kişiselleştirme yelpazesi dahada genişleyecek ve bildirim seçimini kullanıcılar istedikleri gibi seçebilecek ve kullanabilecek. Diğer yandan kişi listenizde ekli her kişi için ayrı bir bildirim sesi ayarlıyabilecek ve kişiye özel bir arkaplan resimide koyabileceksiniz.

Ayrıca istediğiniz kişiden gelen mesajı tek dokunma ile okundu yapabileceksiniz veya tüm mesajları okndu gibi seçenekleride aktif edebileceksiniz. Birçok kullanıcı tarafından beğenilecek bir özelliğe benzeyen yeni özellik ise, genel mesajı bildirim ekranınızdayken dahi cevaplayabilecek yani WhatsApp uygulamanızı açmak ile uğraşmayacaksınız. Bu özelliğe ise hızlı yanıt adı veriliyor. Son olarak gelecen Beta sürümde fotoğraf gönderirken fotoğrafta düzenlemeler yapabilecek ve grup mesajlaşmalarında aktif olan sessize al özelliği kişisel mesajlaşmalarda da kullanılabilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir