WhatsApp bilgisayarda nasıl açılır

facebook android iphone ayarlari

WhatsApp bilgisayarda nasıl açılır
5 - 1 OY

whatsapp bilgisayarda nasıl açılır? whatsapp web bilgisayarım da kullanırım? whatsapp web in faydaları nedir? whatsapp web kodunu nasıl okuturum? whatsapp web resimleri nasıl kayıt ederim?

whatsapp uygulamasını sadece cep telefonunuz da değil artık bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz.Bu sayede daha hızlı sohbet edebilir ve size gelen mesajları pratik bir şekilde bilgisayarına alabilirsiniz. Web uygulamasını bilgisayarınızda kullanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir. Daha önce hazırladığımız Whatsapp ’a bilgisayardan nasıl girilir haberimizi de inceleyebilirsiniz.

Öncelikle tarayıcımız adres satırına web.whatsapp.com yazıp giriş yapıyoruz daha sonra erkanın sol üst köşesindeki barkotu cep telefonumuza okutmamız gerekiyor.

whatsapp web nasıl kullanılır

Barkodu cihaza okutabilmemiz için cep telefonumuz da ki whatsapp uygulamasına giriş yaptığımızda ekranın sağ kısmındaki üc noktaya dokunalım. Aşağıdaki görselde ki gibi Whatsapp web bölümüne giriş yapıyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

 

whatsapp bilgisayarda kullanma

whatsapp bilgisayarda nasıl açılır?

Whatsapp web bölümüne tıkladığımız zaman aşağıdaki gibi cihazın kamerası açılacak ve kamerada ki yeşil tarama çubuğunu kodun üzerine getirdiğimiz zaman bilgisayarımızdan Whatsapp web uygulamasına giriş yapmış olacağız.

 

whatsapp web kod tarama

Whatsapp web avantajları nelerdir?

Whatsapp web açıldığında aşağıdaki resim deki gibi bir pencere açılacak ve buradan geçmişteki sohbetlerimize erişebilecek ve yeni sohbetlere katılabileceğiz.

whatsapp ios,android

Whatsapp web kullanmanın en büyük avantajlarında birisi de whatsapp hesabınızda ki resimleri ve videoları kolayca bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ayrıca bilgisayar üzerinden eğlenceli sohbetlere katılmak kullanımı kolay olduğu için daha da sohbetlerinizi  daha da eğlenceli hale getirecektir.

Bu işlemleri yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir