WhatsApp, Microsoft Edge için Gelecek mi?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dünyanı açık ara en popüler mesajlaşma uygulaması diyebileceğimiz WhatsApp, 2015 yılının başında WhatsApp Web uygulamasını bize sunmuştu. Aslında uygulama da pek denemez. İnternet üzerinden WhatsApp’a bağlanabileceğimiz bir hizmet diyelim biz. Bu hizmet ilk çıktığı aşamada yalnızca Google Chrome üzerinden kullanıma açıktı. Bunun arından kısa bir süre ile birlikte Firefox, Opera ve Safari tarayıcıları da bu kullanıma açıldı.

facebook müşteri hizmetleri

Ne yazık ki İnternet Explorer ve Microsoft Edge bu özelliği henüz desteklemiyor. Ancak aldığımız haberlere göre Microsoft ekibi de Edge için Whatsapp Web hizmetini getirmek için çabalıyor gibi gözüküyor.

Microsoft’un bazı yöneticileri olan Greg Whitworth ve David Storey, Twitter üzerinden Microsoft Edge için Whatsapp Web’in gelmesini istediklerini ve çok yüksek ihtimalle yakın zamanda geleceğini açıkladı. Büyük olasılıkla Microsoft Edge üzerinden WhatsApp Web kullanmak isteyenler için kısa süre içerisinde güzel haberler gelecek gibi gözüküyor. Bununla ilgili her ne kadar resmi bir tarih belirtilmemiş olsa da kısa bir süre sonra Edge üzerinden Whatsapp kullanabileceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir