Whatsapp Özellikleri Akıllı Cevap

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Whatsapp mesajlaşma programının en son özellikleri ve yenilikleri için haberimizi okumaya devam edebilir ve böylece güncel Whatsapp özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Tüm güncel teknoloji haberleri için sizde http://techkafa.com/ adresini takip edebilir ve teknoloji dünyasından haberleri kaçırmayabilirsiniz.

Whatsapp Özellikleri 2015

whastapp 2015 özellikleri

facebook müşteri hizmetleri

Dikkat çeken özellikleri ile kendini kullanıcılarına her geçen gün daha da bağlamayı başaran şirket bu kez İOS işletim sistemini kapsayan APPLE telefon ve tabletlerde çalışma sonlandırdı. Bu çalışmaya göre ise tüm İOS işletim sisteminde her hangi bir programda iken ve ya oyundayken whatsapp yeni özelliği sayesinde konuşmalarınızı ana ekrana gelmeden ve de programı baştan açma zahmetine girmeden çalıştırarak anında cevap verebilecek ve mesajlarınızı okuyabileceksiniz.

whastapp

Böylece içinde bulunduğunuz bir programdan artık çıkmadan doğrucu hızlı bir şekilde gelen mesajlarınızı takip edebilecek ve konuşma arkadaşlarınızla daha pratik bir şekilde konuşmalarınızı bölmeden sürdürebileceksiniz. Teknoloji haberleri tüm hızıyla ilerlerken tüm bu haberler gerçekten hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir