WhatsApp, Spam Mesaj Sorununa El Atıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sadece WhatsApp’ta değil, artık günlük hayatımızla iç içe olmuş teknoloji sayesinde Spam, yani istenmeyen içerikler her yerde. E-mailinize mesaj yollayan Nijerya prensi mi istersiniz, adını bile duymadığınız sitelerin indirim haberlerini mi, yoksa ultra monoton sesiyle “Merhabalar, Xcell’de bu ay şu kadar indirim…” diye sizi arayan robot kadın mı? Merak etmeyin dahası da var ama insanın dili varmıyor anlatmaya.

facebook müşteri hizmetleri

Şu anda dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma servisi WhatsApp da, bu popülerliği yüzünden Spam’dan nasibini almış durumda. Amerika ve Avrupa’da başlayan sıkıntı yüzünden yığınla şikayet aldıklarını söyleyen yöneticiler, en kısa zamanda bu işe bir dur diyeceklerini belirttiler.

Sıradan birinin bile çok ucuz paralara satın alabileceği Spam mesaj servisleri, yok paraya reklam yapabileceğini öğrenen markaların eline geçince tabiki de işin boyutu değişiyor. Türkiye’de de bunu suistimal edebilecek yüzlerce kurnaz firma var. Umarız bu tür Spam mesajlar ülkemize ulaşmadan çözümü bulunur.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir