WhatsApp Web Sürümüne Yeni Özellik Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ünlü sosyal medya devi Facebook tarafından satın alınan ve gün geçtikçe kullanıcı sayısı artmaya devam eden WhatsApp uygulaması için web sürümüne yeni özellikler geldi. WhatsApp uygulamasının mobil cihazlarda olan bir özelliği nihayet web sürümünede eklendi. Öncelikle geçen ay web sürümü çıkan ve Windows Phone, Android, Nokia S60 ve Blackberry modelleri tarafından kullanılabilen web sürümü bazı kısıtlamalar ile geliyordu. Şimdi ise mesajlaşma kalitesini biraz daha arttırabilmek için hanesine yeni özellikler katmaya devam ediyor.

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp’ın mobil uygulamasında bulunan sohbetlerinizi silme özelliği artık WhatsApp Web tarafındanda kullanılabilecek. Diğer yandan profil fotoğrafınızı değiştirebilir, mesajlarınızı arşivleyebilir ve WhatsApp Web üzerinden durum güncellemesi dahi yapabilirsiniz. WhatsApp uygulamasının mobil platformda en çok kullanılan ve beğenilen özellikleri artık WhatsApp Web kullanarakda yapabileceksiniz. Henüz İphone cihazlara Web sürümünün gelmemesi bazı kullanıcılar tarafından şikayet ediliyor. İphone cihazlarda WhatsApp Web sürümü kullanabilmek için Jailbreak işlemi yaparak Web Enabler uygulaması ile kullanabileceksiniz.

İphone cihazlardan kullanabilmeniz için WhatsApp Web Enabler işlemleri

  • WhatsApp uygulamasını App Store üzerinden güncel bir şekilde indirin.
  • Jailbreak işlemi yapılmış cihazınızdan Cydia uygulamasını açara arama kısımına WhatsApp Web Enabler yazın ve onun Tweak dosyasını download ediniz.
  • Daha sonra tekrarda WhatsApp uygulamanızı açarak ayarlar kısımından WhatsApp Web seçeneğine basın ve..
  • Bilgisayarınızdaki tarayıcı üzerinden web.WhatsApp.com adresine giriş yapınız.
  • Burada açılan sayfada QR kodu ile cihazınızdaki kamerada eşleştirme işlemi yapın ve Web sürümünü kullanmaya başlayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir