WhatsApp’da Takip Özelliği Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

WhatsApp ilişki yıkmaya devam edecek. Çünkü WhatAlert adlı uygulama ile istediğiniz kişinin WhatsApp’ta çevrimiçi olduğu saatleri tek tek görebileceksiniz. WhatsApp’ın ilişkilerin kötü düşmanı olduğu bir gerçek. En son mavi tik özelliği ile ilişkileri yıkmasıyla gündeme gelen WhatsApp, şimdi üçüncü bir parti uygulamayla gündeme geliyor. Bu uygulama ise WhatAlert! Peki WhatsApp’ta kişilerin online takibini yapan WhatAlert nasıl kullanılıyor ?

facebook müşteri hizmetleri

Artık yeniden “Gecenin o saatinde niye açıktın”, “Benden sonra WhatsApp’a neden girdin”, “O saatte WhatsApp’ta neden işin var?” ve “Gecenin bi saatinde kimle konuştun?” gibi soruların sık olarak söyleneceği bir zamana giriyoruz. Çünkü WhatsApp online takip uygulaması olan WhatAlert tam bir baş belası. Uygulamanın kullanımı WhatsDog uygulaması ile aynı fakat bir fark var. WhatsDog uygulaması bir kişinin hareketlerini takip etmenizi sağlarken, WhatAlert ile bu kişi sayısını arttırabiliyoruz. WhatAlert ile günlük, haftalık ve aylık süre içinde ne kadar online olduklarını, uygulamaya kaç kez girdiklerini ve online oldukları saatleri tek tek not ediyor.

Uygulamanın özellikleri bununla bitmiyor. Seçili kişi profil resmi değiştirdiğinde de bildirim alabiliyorsunuz. Ayrıca bu uygulama sayesinde online olmasının ardından ne kadar offline olunduğunu da göstererek adeta WhatsApp’ın Sherlock’u oluyor. Uygulama sadece Android platformu için kullanılmakta. Markette ise iki ayrı versiyonu bulunmakta. Bunlar WhatAlert Free ve WhatAlert Premium. Ücretsiz versiyonunda 1 kişi, reklamlar, 3 profil resim değiştirme uyarısı, 3 bildirim ve günlük 5 online/offline bilgisi kayıt altında tutulurken Premium versiyonunda bu seçenekler sınırsız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir