WhatsApp’ın Yazı Stili Değişiyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

WhatsApp’ın en son yayınlanan beta sürümüne koyu ve italik yazma gibi biçimlendirme seçenekleri eklendi. Yine WhatsApp ve yine gelen yeni özellikler… Uygulamanın bu sefer son beta sürümüne bazı metin biçimlendirme şekilleri eklendi. Bu sürüm ile kullanıcılar, metinlerini koyu ve italik olacak şekilde yazabilecekler.

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp, beta sürümlerinde genel olarak eksiklikler üzerinde duruyor ve güncellemeyi de belirli bir zamandan sonra Google Play Store üzerinden yayınlıyor. Fakat hatırlarsanız Google Drive yedekleme özelliği, beta sürümde görülmesinden 6 ay sonra Play Store’a gelmişti. Dolayısıyla italik ve koyu yazma şekillerinin gelme süresi de uzun sürebilir.
2.png

WhatsApp’a ‘koyu ve italik’ dışında altı çizgili metin yazma desteğinin de gelebileceği belirtiliyor fakat bundan şu an için emin değiliz. Bildiğimiz tek şey WhatsApp’ın kullanıcılarının mesajlaşmalarını daha eğlenceli hale getirmek için tıpkı Microsoft Word’de olduğu gibi farklı yazı metinlerini uygulamaya entegre etmek istiyor olması.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir