WhatsApp’ta Mesajları İşaretleme Özelliği

facebook android iphone ayarlari

WhatsApp’ta Mesajları İşaretleme Özelliği
5 - 1 OY

WhatsApp’da Yenilikler

whatsapp-a-mesaj-isaretleme-ozelligi-geldi--6139919

WhatsApp isimli mobil ve web yazılımı ücretsiz mesajlaşmave dosya aktarımı, video ve ses dosyalarını göndermesi yanı sıra gurup oluşturulup sohbet anlamında en eski SMS olayını tamamen bilirmiştir. Çoğu kullanıcının cebinde artık kullanmayan yok denecek kadar mobil internet kullanıcısı vardır. Bu sebepten dolayı mazisi eskiye dayanan WhatsApp java destekli telefonlardan tutun sym ve android işletim sistemlerinde kullanımı mevcuttu. Sms yi devre dışı bıraksada sms nadir olarak kullanılmaya devam ediliyor.

facebook müşteri hizmetleri

whatsapp_mesaj_işaretleme_özelliği

WhatsApp yeni özellikler getirerek artık bilgisayardada kullanıla biliniyor fakat cep telefonunuzun doğrulanması kaydıyla bilgisayardada kullanabilirsiniz bu özelliğine de WhatsApp Web adı veriliyor. Bunların yanı sıra mesajları işaretlee olanağıda yeni özellik olarak gündemdedir. Aslında olması gereken ve diğer mobil yazılımlarda olan örneğin videolu görüşme yani 3G teknolojisini Whatsapp özelliği olarak şirketin eklemesi gerekiyor. Bu özelliği olan yazılımlara Whatsapp dan sonra çıkan line yazılımını örnek gösterebiliriz ve bu yazılım tamamen ücretsiz olup internet vasıtasıyla videolu görüşme yaptırabiliyor o yüzden bu özelliğin efsane Whatsapp ta da olmaması büyü kayıp olarak tanımlanabilir.

Whatsapp mesaj İşaretleme özelliği nasıl kullanılır?

Önce sohbet ettiğiniz kişiyle yaptığınız görüşme penceresinde istediğiniz mesajın üzerine basılı tutarak hemen üst kısımda bulunan yıldız işaretine tıklayın ve sonra kişiler kısmına gelip işaretlenmiş mesajlar bölümüne tıklayın, karşınıza bu zamana kadar işaretlediğiniz tüm mesajlar çıkacak.

5614d13f0f254407f0fe165b

Yani artık Whatsapp’ta bulunan önemli konuşmalarınıza yıldız işareti koyarak daha sonra rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir