Wifi Şifre Öğrenme Programı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Wifi şifre öğrenme programı, Wifi Map, Kablosuz şifre kırma programı, İphone wifi kırıcı, Android wifi şifresi öğrenme, Kablosuz şifreleri bulma programı nasıl çalışır ? Wifi Map nasıl çalışır, Kablosuz şifreleri bulma programı var mı ? 

Wifi Map uygulaması, bu uygulama sayesinde her alandan kablosuz şifrelere ulaşabilme şansınız var. Bu uygulama Android ve İos uygulama marketlerinde yer almaktadır. Milyonlarca kullanıcıya sahip uygulama gerçekten de işe yaramaktadır. Uygulamanın kurulumu ve erişimi çok basit. Bulunduğunuz bölgeyi otomatik olarak haritalardan belirleyerek size en yakın kablosuz şifreleri sunuyor. Buradan öğrendiğiniz şifreler ile kablosuz olarak bağlantı kurmamız mümkün.

Bu uygulama nasıl indirilir ?Wifi Map nasıl çalışır bu sorularınızın cevabı makalemizde. Wifi Map harita üzerinden çevrenizdeki ağları görür ve bu ağlara tıklayarak kablosuz şifrelerini sizlerle paylaşır.

Öncelik uygulamayı Google Play Store ve App Store üzerinden basit bir yolla indirebiliyorsunuz.

Wifi Şifre Bulma Programı Nasıl İndirilir ?

App Store üzerinden arama alanına Wifi Map yazarak aratıyoruz. Daha sonra aramalarda gelen Wifi Map programını seçerek indir butonuna dokunuyoruz. Wifi şifre kırma programı

facebook müşteri hizmetleri

Wifi Şifre Bulma Programı Nasıl Kullanılır ?

Uygulamayı Google Play Store ve App Store üzerinden indirdikten sonra açıyoruz. Uygulama açıldığında konum servislerinizin açık olması gerekiyor. Kurulum esnasında sizden izinler isteyecektir. Bu izinleri onaylayarak ve konum servislerini açarak aktif hale getirebilirsiniz. Wifi şifresi öğrenme programıUygulama açıldıktan sonra harita üzerinden yeriniz belirlenir ve size yakın ağlar listede görüntülenir. Burada yapmamız gereken bize en yakın ağ adının üzerine dokunup şifreyi öğrenmek olacaktır. Kablosuz şifre kırma programıŞifreyi öğrendikten sonra kablosuz ağları bilgisayar yada cep telefonlarınız üzerinden görüntüleyerek bağlantı kurabilirsiniz. Resimlerde de görüldüğü gibi uygulama aktif olarak çalışmaktadır. Kablosuz şifre programı

Gittiğiniz her yerden ücretsiz olarak kablosuz ağlara bağlanarak erişim sağlayabilirsiniz. Uygulamanın sizlerden istediği sadece konum servisleri ve bazı uygulama izinleri. Uygulama ek olarak kablosuz ağların sizlere olan mesafesini ve bulunduğu konumları gösteriyor. Bu bilgiler ile de erişim sağlama ve mesafelere erişimimiz mümkün olacaktır.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir