Wikipad Oyun Tabletinin Türkiye’de Satışa Başlıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Aynı zamanda tablet ve oyun konsolu olan Wikipad, tüm oyuncuların hoşuna gidecek bir teknoloji olarak uzun süre önce bizlere tanıtılmıştı. Duyurulduğundan sonra uzunca bir süre hakkınca hiç bir bildi elde edilememişti. Fakat niyahet Wikipad‘in Türkiye’de de satışı başladı.

Hakkında bilgi alınmasının üzerinden uzun bir süe geçmesi yüzünden şimdinin Nvidia Shiled tableti ile boy ölçüşemeyecek durumda olsa da, Wikipad‘in 7 inç boyutlu ekranı ve 1280×800 piksel çözünürlüğe sahip. Konsol bölümü ile ve ya konsol bölümünden ayrılarak kullanılabiliyor. Depolaması ise 1 GB RAM ve 16 GB dahili hafızası olan Wikipad’in 32 GB’a kadar MicroSD kart ile hafızası yükseltilebiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

:: Xbox Live ve PSN’ye Hacker Saldırıları

İşlemcisi 4 çekirdekli Nvidia Terga 3 ve 12 çekirdekli Nvidia grafik işlemcisi ile çalışan Wikipad, Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi le çalışıyor. Pili de 4100 mAh boyutlu Li-Po batarya.

Kontrol aparatı ile birlikte 666 gram ağırlığında olan tablet, kontrol aparatı olmadan 332 gram oluyor.Aynı zamanda PlayStation Mobile sertifikasına da sahip. Bu özellikleri ile zevkli bir oyun deneyimi sunuyor.

:: Playstation 4 Keyfinize Xperia Z2 İle Devam Edin

Wikipad‘in fiyatı da 699 TL. Çok yakın da Türkiye’de de satışı başlayacak olan tableti sabırsızlıkla bekliyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir